Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem szeretném ha az egyik...

Nem szeretném ha az egyik legjobb barátnőm rossz útra térne. Kezdem elveszíteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem régen még fontosak voltunk egymásnak. Elmondtunk mindent egymásnak de nem legjobb barátok voltunk csak alahogy nagyo egymásra találtunk. Nagyjából nem sokat talalkozunk ugyanis nem egy iskolába járunk csak eggyütt sportolunk, így könnyeben észre veszem ha megváltozik. Kb egy hónapja egy másik lány hatására negyon megváltozott. Persze ő ezt nem veszi észre de én nagyon is. Szeretnék neki még most szólni amíg nem késő csak nagyon félek hogy haragudni fog de így nem nagyon tudom már elviselni. mit tegyek?:(

2016. jan. 23. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
ne féltékenykedj.
2016. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nem féltékenykedek. Nekem nem ő a legeslegjobb barátnőm. Nem féltékenység. Egyszerüen csak borzasztóan féltem.
2016. jan. 23. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Hívd meg egy forró csokira, és közben beszéld ezt meg vele.

Mondd el neki, hogy te úgy látod, hogy megváltozott és ennek az útnak nem biztos hogy jó vége lesz. Mondd meg neki, hogy nem akarod őt irányítgatni és nem is vagy féltékeny rá, csak érdekel hogy mi történik vele.


Vagy megérti és változtat, vagy pedig kiakad, hogy, hogy merészelsz ilyeneket mondani neki...de a lényeg hogy elmondtad neki, és legalább azzal hogy elmondtad, benne lesz a fejében és át fogja gondolni.

2016. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kommunikalj.
2016. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!