Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretném átölelni a legjobb...

Szeretném átölelni a legjobb barátom. Nem b*ziságból csak olyan sok nehézségben állt mellettem. De nem merem, hátha rossz néven veszi. Miről tudhatom, hogy megtehetem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 6. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

-Haver, kösz hogy olyan sok nehézségben mellettem voltál. (és megöleled)

Ezt ilyen nagy beszélgetés alkalmával tudnám elképzelni. Az a "baj" hogy én lány vagyok, ez az én szememben nem bűn, hiszen mi néha ok nélkül is ölelkezünk a legjobb barátnőmmel.

Nálatok pasiknál nem tudom mennyire "gáz" ez :D De ha annyira jóban vagytok akkor nem hiszem hogy rossz néven venné. Úgy is csak pár másodpercig tartana. Ez egy kedves gesztus szerintem :)

2013. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Mondd neki azt, amit az első javasolt, és szorítsd meg jól a kezét. Az a férfias, nem az ölelkezés.
2013. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
el is ronthatom a barátságot, de nagy késztetést érzek rá.
2013. szept. 6. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk nem ekkora... gáz. Nem szoktuk ölelgetni egymást, és/de szerintem igenis belefér néha olyan haver-csótány-kösz-hogy-vagy-nekem féle ölelés. K!rvára nem ettől leszel b!zi és "anti-férfi". Ne már, öregem, ha a legjobb barátod, nem fogja félre érteni.
2013. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!