Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mark Zuckerberg szétosztja a...

Mark Zuckerberg szétosztja a vagyonát! Miért hiszi ezt el több tíz ezer ember?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenki találkozott ezekkel a posztokkal.Tipikus lájkvadász oldalak feltesznek egy képet egy halom pénzről. És ha te is megosztod+ leírod a címedet kommentbe, akkor Mark Zuckerberg személyesen!!! viszi el neked a több tíz ezer eurót.

És egyes ilyen képekhez több tíz ezer címet tartalmazó komment érkezik..rengeteg ember tényleg elhiszi ezt. És nem naív nyugdíjasok , hanem fiatalok és felnőttek is egyaránt.És ezek szavazhatnak a választásokon..

Ti mit gondoltok?


2016. febr. 23. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért hiszik el :D


Senki sem olyan hülye,hogy szét osszon csak úgy egy halom pénzt.


Az,hogy gyerekek vagy állatok,netán vmi kutatások megsegítésére szórja azt mondom oké. De csak úgy vadidegen embereknek? :D


Én elsőnek sem hittem el,de sokan meg elhiszik, logika,gondolkodás nulla.


Na meg honnan tudja egyáltalán hol laksz? Meg majd naponta ingázik egyszer Kínában,Spanyolországba máskor Magyarország majd a Fiji szigetek.. :D :D Majd erre is a vagyonát költi..


Olyan naívak az emberek,de ennyire ?? :D

2016. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert el akarják hinni.
2016. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de régebben is volt ilyen, csak akkor Iphonet sorsoltak ki a megosztók között.. még ha egy Media Markt vagy az Iphone hivatalos oldala rakná ki, azt mondom oké, reális.

na de amikor Selena Gomez fanok oldala meg Vicceső stb írják ki, akkor miért hiszik el az emberek,hogy igaz?nyilván 12-14 éves gyerekek szerkesztik az oldalt.

2016. febr. 23. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert annak idején annyira hihető volt az is, hogy Bill Gates osztogatja a vagyonát.


Fájdalmasan ostoba emberek vannak. Akik az ilyet elhiszik, kizárnám őket a társadalomból.

2016. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én is láttam. A szomszédnénis srác már meg is kapta! Szerintem osszátok!!!!
2016. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége buta. :/ Aki megosztja azt a posztot, inkább eltiltanám a szavazástól is.
2016. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!