Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mennyire beteges hobbi,...

Ez mennyire beteges hobbi, kéne valamit csinálnom?

Figyelt kérdés

A barátnőm (én is lány vagyok és csak barát) szóval nemrég elmondta hogy idegenek temetésére szokott elmenni :S (nem áll be a tömegbe csak ha a sokan vannak amúgy messzebbről figyeli) és azt "élvezi" vagy és nem is tudom mi a jó szó rá hogy másokat néz ahogy sírnak meg szenvednek :SS és állítása szerint ő ettől boldog

(igazából így kicsit megrémített mert a pszichopaták jutottak eszembe róla, meg ahogy mesélte a tekintete :S )


erről kéne valakinek szólnom? Meg amúgy mit tehetnek ezzel?


2016. febr. 24. 18:52
 1/10 A kérdező kommentje:
18 éves amúgy
2016. febr. 24. 18:53
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Igen, elég beteges.. Tuti kettyós a csaj. Én elmondanám a szüleinek vagy ha osztálytársak vagytok akkor az osztályfőnöknek.
2016. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Pszichopata. Ezzel magában nincs baj. Ha mellé logikátlanság társul..., könnyen lehet jó embereket kínzó belőle.

Ha megadod elérhetőségét segítek rajta.

2016. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt mondta, hogy élvezi nézni ahogy sírnak? Vagy pontosan mit mondott? Mert nem mindegy.

Én ugyan sosem voltam, de gondoltam már rá, hogy szívesen elmennék tök ismeretlenül. Azért mert, érdekes érzés bepillantani valakinek az életébe egy pillanatra, hogy milyen lehetett , mi volt stb. Nem boldogsággal töltene el, hanem melankóliával, elgondolkodtatna.

2016. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: Ez engem is érdekel. De csinálnék olyat is, hogy bepillantanék 1 napra egy ismeretlen család/közösség életébe.
2016. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Engem is, én csináltam már hasonlót bár nem teljesen ilyen, de bútort szereltünk egy számomra ismeretlen házaspár lakásába , és annyira jó volt látni a képeket, meg hogyan rendezték be a lakásukat, hogyan viselkedtek egymással :) Nagyon izgalmas, én ha utazok pont ezért nem szeretek legtöbbször zenét hallgatni, mert nagyon érdekes dolog betekinteni egy-egy ember életébe egy pillanatra :)

2016. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És ezek után a kommentek után fikázza valaki a való világ c. műsort.


Igen, az ember kíváncsi arra hogy mások hogyan élnek.


A kérdésben lévő lány viszont defektes.

2016. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nnem, ő konkréta azt mondta hogy ezt teszi boldoggá kb hogy másokat lát sírni meg a veszteség neki jó érzés hogy ezt látja másokon

igazából régóta ismerem (jó baráto kvagyunk nem lógunk mindig együtt) de eszembe jutott hogy régen mindig bogarakat meg gyíkokat kínzott :S

2016. febr. 24. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:

A barátnőd, egy beteges szadista állat, ha mások kínján vagy állatok kínzásán élvezkedik.

Érdemes bejelentened pl. a rendőrségen amíg valami nagy baj nem történik, és egyúttal kérhetsz névtelenséget.

2016. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátnődnek, hogy legközelebb, ha temetésre megy, Menjen oda a paphoz (ha van) és kérjen tőle segítséget. De pszichiáternél is kezdheti. Szüksége volna rá Valószínüleg.
2016. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!