Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar nők miért veszik fel...

A magyar nők miért veszik fel a cigány vonásokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem beszéd, viselkedés, stb, főleg vidéken!

2016. febr. 24. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Csoportnyomásra.

Egyik elkezdi, folytatja a másik, stb...

Ha nem vennék fel, lehet, hogy kiutálnák azt, aki nem veszi fel.

2016. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Tehát van egy csomó vidéki asszony cigánystílussal, a férjeik meg irodalmi nyelven beszélnek?
2016. febr. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Már elnézést, de nehéz lenne úgy megfogalmazni egy kérdést, hogy ne legyen benne általánosítás? Én is magyar vagyok és ez egyáltalán nem jellemző rám....ha már itt tartunk, ugye minden kedves,városi ember tudja, hogy a csávó,csaj szavak cigány eredetűek? :) Rosszul vagyok, amikor ezeket hallom..



Ami a kérdést illeti, valószínűleg a putris, primitív részeken gyakori ez a szokás. Tudom, miről beszélsz..ezek az emberek nem rendelkeznek identitástudattal, legalábbis nem fontos nekik. Ezek a nők az aluliskolázott réteghez tartoznak, igen, ma már egy szakközépiskola nem a remek szakma elsajátításáról szól, rengeteg a cigány az ilyen intézményekben, meg az ilyen csőcselék félék...ezek egy idő után hatással vannak a közösségre, felveszik egymás szokásait..stb. Szerintem ez az oka, de lehet, hogy tévedek, én minden esetre ezt tapasztaltam.

2016. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Volt egy osztálytársam középiskolában, az ő beszéde és hozzá a mozdulatai egy az egyben olyanok voltak, mint a tahó cigánylányoké. Nem volt cigány, de zömmel velük lógott iskola után, gondolom a tartós kapcsolatok miatt elcigányosodott a beszéde.
2016. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én az országnak nem egy putris részén lakom is itt is megy ez...
2016. febr. 25. 11:27
 6/12 Blade Bone ***** válasza:
Nem tudom akkor a sok retardáltat hova tenni neten, ők is mind cigányoktól tanulnak akkor vagy mi? És a parasztok honnét szedik a tájszólást, a fárúú?
2016. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Mert vidéken cigányterror van és vagy beilleszkednek vagy végük.
2016. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, istenkém...nagyon fontos volt leszavazni a hozzászólásom, igaz? Ez legyen a legnagyobb sikere az életben annak, aki ezt szükségesnek érezte. :)

Fogadnék, hogy végig sem olvasták..és igen a csávó, csaj mind cigányszó :(.

2016. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem cigány szokás, hanem van egy stílusa a szegényebb, aluliskolázottabb rétegeknek, és elég sok cigány tartozik ezek közé, persze fehér is, de azok közül aki ki akar törni, az hamar megpattan faluról.


(én felpontoztalak, előző)

2016. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

azért mert a cigányoknak van stílusa,utánozhatatlanok!

kint amerikába ugyanígy lenézték a fekákat és most hol vannak????

Barack Obama,sok rapper stb.

ennyi.

amúgy meg annál taszítóbb mikor egy eredeti magyar úgy beszél úgy viselkedik úgy hordja a haját,aranyat tesz magára... úr isten,szánalmasak!

2016. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!