Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha voltál orvosnál v röntgenen...

Ha voltál orvosnál v röntgenen es ujra kell menned varakozni stb akkor elnapolnád v aznap visszarohannál?

Figyelt kérdés
Voltam fogorvosnàl es még aznap röntgenen is.erre kiderul hogy még egy rontgen kell ahova hàzidoki utal be.szal menni kéne megint haziorvoshoz is meg mégegyszer röntgen.pedig örültem hogy végeztem ugye az sztk - vàrakozàsokat tekintve. Màs lefutnà rögtön mègegyszer ezeket a köröket v elnapolná?
2016. febr. 25. 11:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Furdal a lelkiismeret hogy nem akarok megmozdulni..
2016. febr. 25. 11:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább elintézném aznap, és le van tudva, nem kell még egy napomat elrontani ezzel.

Háziorvos nálunk beutalót megír soron kívül, nem kell azért végigvárni a betegeket. Szóval az hamar meglenne. Aztán a röntgenen meg kivárnám a sorom.

2016. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is megcsinálnám aznap. Én olvasni szoktam várakozás közben, nem olyan gáz.
2016. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!