Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ti mit éreztek, ha...

Fiúk, ti mit éreztek, ha találkoztok egy lánnyal, aki régen tetszett nektek? Már jelentéktelen?

Figyelt kérdés

Ilyesmi a szituáció mondjuk (csak hogy konkretizáljam, de szerintem ilyen mindenkivel történt, szerintem ez lehet általános kérdés):a tinédzserkor kezdetén, olyan 11-12 évesen tetszett nektek egy lány, és közeledni kezdtetek hozzá. Nem lett belőle semmi, de jóban lettetek, sokat lógtatok együtt. (Nem nevezném barátságnak vagy barátzónának, mert szerintem barátság az, hogy a sulin /vagy ahol megismerted/ kívül is csináltok valamit együtt, és hogy direkt is szoktatok találkozni. Itt csak arról van szó, hogy mondjuk suliban, egy szakkörön, napköziben, évfolyamtársként, táborban akárhol megismerted, és heti pár alkalommal volt mondjuk közös foglalkozásotok, amikor nagyon jól kijöttetek, ilyen értelemben "összebarátkoztatok".)


Ha azóta sok-sok év eltelt, és azóta nem találkoztatok, akkor mit éreztek, ha újra összefuttok? (Akár huszonévesen.) Nem jelent már semmit számotokra, már egyáltalán nem fontos, hogy régen tetszett? Örültök, hogy látjátok, még ott van a fejetekben, hogy ő tetszett régen?


A fenti sztori csak ízelítő, hogy értésetek, hogy a kérdés olyasmiről szól, hogy nem csak plátói álmodozásról lenne mondjuk szó (tehát éppen logikus, hogy a lány odajön, vagy ti odamentek, megkérdezitek mi lett a másikkal stb.), meg a lány is ismer titeket, alapvetően szívesen elbeszélget veletek, szóval ez a sztori csak erre van, de bármilyen hasonló szitu is lehet.


2016. febr. 25. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szimpla kérdésed túl tág. Nem lehet rá válaszolni.

E helyzetben beszélnék vele és élném életem tovább.

Csak iskolában legjobb haverom volt. Miért lenne bármi komoly? May ha olyan elkérem egy elérhetőségét.

2016. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Másképp kérdezem akkor. Örülsz, hogy látod?
2016. febr. 25. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Én igen, meg hát felmerül az emberben és nosztalgiázik, meg mi lenne ha-zik stb. Már ha épp nincs kapcsolatban.
2016. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem, hogy nincs kapcsolatban. Köszi.
2016. febr. 27. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván attól függ, mennyire tetszett a lány, milyen érzéseket táplált az ember iránta. Van, akinél csak néz az ember, hogy "nahát, ezen, meg mi tetszett". Másnál meg szívrohamközeli szívdobogás jön egyetlen pillantásra.
2016. febr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. febr. 28. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!