Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnátok ha egy 14 éves...

Mit szólnátok ha egy 14 éves fiú osztálytársatok cicafüles hajráfban menne suliba feketére kent körmökkel?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 27. 20:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
Fura lenne, hogy mit keres egy 14 éves az osztályomba. Aztán fura lenne, hogy az iskola színvonala ekkorát esett volna, hogy csak úgy itt lehetne egy ilyen b**eráns.
2016. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


14 éves létedre ha az a legnagyobb gondod hogy ebből kifolyólag kirúgnak akkor próbáld ki. Persze, jogilag lehet semmi sem lesz. De úgy gondolom szociális életed elásod, s egyedül maradsz, senki sem fog akarni veled maradni. Ha téged ez tesz boldoggá akkor tedd! Én viszont nem gondolom, hogy vágy a boldogtalanságra, szóval ne tedd tönkre az életed!


Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Diakkent jot nevettem, es az osztalytarsaim valoszinuleg kikozositenek.

Tanarkent az egesz osztallyal megnezetnem ezt a filmet es utana beszelgetnenk


[link]

2016. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ó, basszus, mégis miért rúgnák ki egy ilyenért? Maximum levetetik vele, még intőt se kap. Ízléstelen darab, az tény, de semmilyen törvénybe nem ütközik, és az iskola házirendjét is be lehet tartatni annyival, hogy "kisfiam, a farsangi bálban viseld ezt, ne az órámon". Mikor legyen hülye az ember gyereke, ha nem tizenévesen?
2016. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
és ha nem veszem le, akkor mi van? nem tépheti le rólam szal....:D
2016. febr. 27. 23:52
 16/17 anonim ***** válasza:

# 15

Majd megbánod, amikor még 3 év múlva is ezzel fognak szívatni.

2016. febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én imádnám, szerintem rohadt aranyos lenne. :)


16/L

2016. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!