Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek volt olyan osztálytársa...

Nektek volt olyan osztálytársatok, aki nem jött el a szalagavatóra, ballagásra, vagy a bankettre?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Én például nem voltam a banketten. De az árát befizettem.
2015. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Szalagavatóra mindenki eljött, csak 2-en nem táncoltak. Ballagáson is mindenki ott volt, a banketten viszont már nem
2015. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Én se voltam banketten. Nagy kaland... Nem kívántam a sok alja néppel tovább lenni. Hál' Istennek megszabadultam tőlük.
2015. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Szalagavatóra a fél osztály nem ment. Volt jobb dolgunk is gyakorlat után mint egy színpadon jópofizni. 37-en voltunk abból elmentek vagy 15-en. Ballagásról csak pár ember hiányzott. Bankettre pedig senki sem ment, kibéreltük az egyik kocsma hátsó udvarát ott voltunk mindannyian.
2015. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

szalagavatón voltam, de nem vettem részt az ugrabugrálásban, amit táncnak mertek nevezni.


Ballagáson szintén voltam.


Bankett meg nem érdekelt.

2015. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
21:17 de hát ez a bankett
2015. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Szalagavatón mindenki volt úgy rémlik. Mivel művészeti iskola vagyunk / voltunk, ezért csak a tánc tagozat táncolt, nekünk csak nézni kellett.

Ballagásról sem hiányoztak.

Bankettre kb 10 ember ment a 25-ből. Voltak akik külön tartották meg 3-4 főre bomolva, és voltak akik sehová sem mentek.

Szerenádunk is volt, de az is csak a suliban a tanári kar előtt, arról 1 csaj hiányzott, egy balhés, erkölcsileg kétes lány. Asszem "randija" volt.

2015. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A bankett egy baromság.
2015. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk hivatalosan bankettünk nem is volt. Ofőnél volt ivászat, aztán kész :D Oda ketten nem jöttek el. Szalagavatóra mindenki jött, mindenki táncolt is. Ballagáson szintén mindenki jelen volt.
2015. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szalagavatón mindenki volt de nem mindenki táncolt (én sem). Ballagáson szintén mindenki de banketten és szerenádon én pl. nem voltam meg pár osztálytársam sem.
2015. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!