Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz következtetés, vagy...

Rossz következtetés, vagy tényleg nagyon sok ilyen ember írogat ide?

Figyelt kérdés
Én gondolom rosszul, ha azt látom hogy valami nem stimmel azzal ahogy itt viselkednek jópáran? Idegen embereknek "mennek neki" privát üzenetben, csak mert leírtak egy véleményt, vagy egy-egy szokásukat mesélték el ami jellemző az életükre? (olyan banális dolgokra gondolok itt hogy ki milyen ruhát hord stb) Normális, hogy válaszol az ember kérdésekre, és teljesen váratlan, nonszensz privát üzeneteket kap, amiben bírálják, meg ócsárolják? (hétköznapi topicokban. semmi szélsőséges, vagy tabutéma.) Nem akarok általánosítani de néha úgy érzem hogy nem normális a többség aki látogatja ezt az oldalt; és most magamat is beleértve, mert ha nem lennék ennyire bizonytalan személyiség, akkor ha fizetnének se kérdezgetném idegen névtelenek véleményét a saját életemről...

2016. febr. 27. 23:58
1 2
 1/11 Blade Bone ***** válasza:
100%
Van baj sok embernél, de ez kint az utcán is így van. Ne foglalkozz velük.
2016. febr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem járnak más emberek erre az oldalra szerintem, mint amilyen a magyar társadalom. A való életben is simán elítélnek és gyalázni kezdenek bárkit olyan csekélységekért, mint hogy pl. piercingje van, tájszólással beszél, extrémsportol vagy fél évvel a szülés után visszament dolgozni.
2016. febr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencem az volt, mikor jött egy vélemény-kérdés a házasság utáni névváltoztatásról, én válaszoltam rá, majd pár perc múlva megkaptam privátban egy 60 feletti nőtől, hogy micsoda egy elavult ember vagyok, amiért én nem akarom a férjem nevét felvenni, pláne nem olyan formában, mint Kiss Jánosné, mert ebből csak az derül ki, hogy hívják a férjem meg egyéb. És azzal jön, de ezt így illik, és meg kell adni a férjnek ezzel a tiszteletet. És mikor reagáltam rá, hogy de akkor a férjem meg legyen Nagy Anna, hogy akkor már kölcsönös legyen a tisztelet, na akkor kaptam olyan jelzőket, hogy az illetőt legszívesebben képen vágtam volna. Főleg az ilyenektől tudom kitépni a hajamat.
2016. febr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Erre gondoltam én is egyébként, köszönöm a kiegészítést; nem csak itt, a valóságban is gyakori jelenség sajnos. Mindegy miről van szó, mindig jut legalább 4-5 idegen ember aki kapásból úgy érzi hogy neki most meg kell mondania a magáét mert hogy képzeled, hogy a saját életedben ezt meg azt teszel :/ Engem már csak kíváncsiság szintjén is érdekel hogy vajon az unalom elég ok-e erre, vagy valami más baj van a házuk táján. Nem célom mondjuk fokozni a negatív életérzést, mert az nem vezet sehová, inkább arra törekednék hogy csatlakozni tudjak ahhoz a réteghez akik már túlléptek azon, hogy ilyenek felbosszantsák őket. Ennek kapcsán most végzek is majd egy "kísérletet" magamon, és megpróbálok leszokni arról, hogy rendszeresen látogatom az oldalt. Csak kíváncsi vagyok, sikerülne-e megspórolni napi 2-3 agyérgörcsöt amit itt kapok sokszor :')
2016. febr. 28. 00:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem a "nem akarok gyereket" témában szoktak megtalálni.


Jön az úgyis akarsz majd, stb., meg az ötéves szintű "de miért?" harmincszor megkérdezve.


A kedvencem az, amikor nyilvánvalóan azzal az indokkal írtak, hogy ők jobban érezzék magukat, és előadják, az "én csak meg akarom ismerni az embereket" beszédet.

2016. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

sztem is az a gond h tulképpen az egész társadalom leképeződése miniben :-(

na ez persze nagyon gáz, de és? a társadalmunk talán nem gáz?

2016. febr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ide irogatók kommentjei a mai magyar emberek szellemi és etikai szinvonalát tükrözik.

Sokan összekeverik a humorost az alpárival, ráadásul itt név nélkül megteheti. Még a közvetlen ismerősei sem tudják meg, hogy ő volt a bunkó.

2016. febr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Olvasgass bölcsességeket!Pl.:

"Akinek szép a lelkében az ének, az hallja mások énekét is szépnek."

Aki önmagával békében van, az nem bánt másokat...


Egyébként az irigy,kisebbségi érzéssel küzdők bántanak szándékosan ismeretlen embereket. Más véleményt lehet tenni, ha ő úgy gondolja, csak a hangnem nem mindegy. A stílus meg maga az ember, magáról állítja ki a bizonyítványt.

2016. febr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem az idegesít, hogy pszichológiai kifejezéseket ír mindenki. Én se vagyok pszichológus, de szerintem nincs rendjén, hogy minden kérdésnél/válasznál valakit pszichopatának, grafománnak, kényszerbetegnek, skizofrénnak stb. kiáltunk ki, csak mert lila ruhát hord, vagy nem adta kölcsön a ceruzáját matek órán. (a szemét...)


Meg azt is utálom, hogy bárki feltesz egy kérdést, valaki megkérdezni, miért ez a legnagyobb problémája. Azt idegesít, mert ha mindenki csak azzal foglalkozna, ami a legnagyobb problémája, sose gondolkodnánk semmin. Az ember igenis gondolkodjon őt közvetlenül nem érintő dolgokon is. Különben egy primitív ignoráns ember lesz.


Én amúgy nem hiszem, hogy ez az oldal a társadalmat tökéletesen képezi le. de nem a vélemények, hanem a bátorság miatt. Itt mindenki leír mindent, bátor ahhoz, hogy beléd kössön. Az életben is így gondolkodik, csak nem meri elmondani. De mégsem gondolom, hogy a társadalmunk is ilyen lenne, mégpedig egy dolog miatt: mert sokszor nem ismerjük mások véleményét. Itt le van írva 20 válasz, a 21 már csak végigolvassa őket, neki 21.-ként könnyű okosnak lennie.


Minden esetre bármilyen formában furcsa, hogy privátot ír neked akárki. Nekem is volt ilyen, hogy egy férfi írt nekem egy levelet. (Többször is volt, de ez volt a leghangsúlyosabb.) Leírta, hogy a nők miért rosszak stb. Megjegyzem: nem tudta, hogy nő vagyok-e vagy férfi. Visszaírtam, hogy ezt biztos nekem szánta-e, erre megint írt, de semmi köszönés, semmi visszautalás az előzményekre. Végül kiderült, hogy egy másik válaszolónak szó szerint leírta ugyanezt. Vagy amikor egy férfi ismerkedni akart, visszaírtam, hogy itt nem ismerkedem, erre azt írta, hogy akkor menjek a k... anyámba, erre írtam neki, hogy egyes nőkkel talán lehet így beszélni, de velem nem. Erre visszaírt, hogy most meg már tetszem neki.... -.-



Meg a kedvencem, akinek a szemében mindenki haszontalan, és ezt primitíven fejezi ki. Aki ilyeneket ír: "XY hasznosnak hiszi magát, közben ugyanolyan féreg meg hulladék, mint a többi." Mért lenne féreg? Egy gyerekgyilkos az féreg, de ha valaki nem nagy ember, nem automatikusan féreg. Meg hulladéknak hívni embereket...


Illetve van, aki csak azért kommentel, hogy kijavítsa mondjuk a helyesírásod, vagy beszóljon valamit ("sajtburgert kérek nagy kólával", "a közgazdaságtan nem tudomány, hanem tanfolyam" - ezek az emberek tényleg ezért kattintanak oda? Az egérgyártó cégek szponzorálják őket?)

2016. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen! A pszichológiai betegségek diagnosztizálása nagyon megy. Manapság mindenki Asperger-es akar lenni, leírja a "tüneteit", és jön a sok hülye, hogy "hmmm, tényleg úgy hangzik".
2016. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!