Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 14évesen bele vagyok esve a...

14évesen bele vagyok esve a kb.40éves tanáromba. Ez apakomplexus?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Nem.

Ez lehetetlenség te helyzetedben.

2016. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg, esetleg megspékelve egy kis passzív domina hajlammal, az alá - fölé rendeltségi viszony élvezete miatt.

Persze, ha te fiú vagy és a tanárod férfi, akkor bejátszik egy homoszexualitás is. ( Vagy lány/ nő esetben leszbikusság.)


De én inkább csak tini hülyeségre tippelnék, amit remélhetőleg rövid idő alatt kinősz!

2016. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%

Nem feltétlenül jelent apakomplexust. Legtöbbször inkább arról van szó, hogy a kis tinik ilyenkor kezdene nővé válni (hangsúlyozom, kezdenek...), és a folyamat még elég sokáig eltarthat, és kezdenek a hormonjaik működésbe lépni, nőiesedni, és megjelennek olyan érzések, amik eddig nem igazán voltak jellemzőek az életükben, mégpedig a szerelem. Ez nagyon erős, intenzív érzés, főleg, hogy új, és ezért sokszor magába az érzésbe "szerelmesek", aminek a tárgya mindenféle ideálra is kivetülhet (tini énekesek, focisták, színészek stb.), vagy esetleg tanárra, hiszen a férfi tanár az élő pasi minta, akivel a tini nap mint nap találkozik (amúgy ez fordítva is lehet, tehát a kis serdülő fiúk is belezúghatnak a női tanáraikba). De ez nem igazi szerelem, csak az érzéseidnek keresel tárgyat, és egy idő után le fog csengeni, 1-2 év múlva igazi, egyenrangú társat fogsz majd keresni.


Na mindegy, röviden megfogalmazva, ahogy az előttem szóló is írta: nem apakomplexus, csak tini "hülyeség". :)

2016. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!