Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan néz ki a "nyitott...

Hogyan néz ki a "nyitott testtartás"?

Figyelt kérdés

Egy oldalon ezt találtam: "Keep your body open. If you have your arms and legs crossed, you're telling the world that you're not interested in welcoming them in. Same goes for your face and hands -- if it's clear you're preoccupied with something else (be it a thought or your iPhone), people will take the hint."


Ami röviden és tömören (azok kedvéért akik nem tudnak angolul) annyit jelent, hogyha a kezünk/lábunk zárva van, akkor azzal azt fejezzük ki a világnak, hogy nem látunk szívesen másokat a mi saját privát szféránkban (jobb szó nem jutott eszembe). Ugyan ez igaz az arcunkra és a kezünkre is, ha látják, hogy mással vagyunk elfoglalva (legyen az egy gondolat vagy a telefonunk) akkor venni fogják a lapot.


Na már most a kérdésem az lenne, hogy mi számít "nyitott testtartásnak"? Hogyan tudnám kifejezni a testbeszédemmel azt, hogy nyitott vagyok mások? Mindig amikor ülök a vonaton, metrón, villamoson, buszon, akkor vagy kezüket, lábukat keresztbe téve utaznak az emberek vagy a telefonjukat nyomkodják. Én a testbeszédemmel szeretném ennek az ellenkezőjét mutatni és jó lenne ha fel tudnám ismerni azokat a jeleket, amik nyitottságra utalnak :) Tudom, kicsit hosszú lett, aki elolvassa annak köszönöm, aki válaszol annak meg még jobban köszönöm :D Nem fogok szűkölködni a zöld pacsik osztogatásakor. 19/F


2016. febr. 28. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne tedd keresztbe a lábad, a kezed, ne húzd össze magad és ne bámulj bele a telefonodba, lényegében ennyi. Ha valaki túlzásba esik, és mondjuk úgy szétnyitja a lábát, hogy elfoglal 3 helyet se szimpi senkinek sem.
2016. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!