Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is mindig összekulcsoljátok...

Ti is mindig összekulcsoljátok a bokátokat ülés közben, amikor nem otthon vagytok?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok ilyen idióta?


Nekem így sokkal könnyebb beszélni,mintha a lábaim egymással párhuzamosan helyezkednének el. De pl. A buszon is ezt csinálom,ha épp nem szólok senkihez.


Ez gáz?



2015. ápr. 7. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
én otthon is
2015. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te valami hiper-gátlásos ember lehetsz.

Mi köze lenne az értelemnek (idióta vagy nem idióta) ahhoz, hogy hogyan tartjuk a lábunkat?

Azt sem értem, miért tartaná valaki másképp a lábát otthon, mint máshol. Legföljebb, ha otthon az asztal tetejére rakja, azt máshol nem teszi meg.

2015. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vagyunk, akik így tartjuk a lábunkat. Kevés van, aki párhuzamosan, közel tartja... amiket látok, ott a nagy többség vagy összekulcsolja, vagy nagyon szétterpeszti a lábát, vagy ha olyan a hely, akkor az egyik lábán pihenteti a másikat.
2015. ápr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, úgy tartsd, ahogy jól esik.
2015. ápr. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokszor igen, de nem mindig.

Én például azért, mert anyám anno mindíg rám szólt vendégségben, hogy húzzam magam alá. Így nem esik el bennem senki és senkinek a nadrágját nem piszkolom össze. Buson is így ülök sokszor.

2015. ápr. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Néha a szék lábába kulcsolom bele,de azt csak tanulás közben.


Am csak azért kérdeztem,mert kíváncsi voltam,hogy más is csinálja-e,vagy csak én szoktam :)

2015. ápr. 7. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!