Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagytok ilyen lelkes,...

Miért vagytok ilyen lelkes, motivált és boldog? És egy dolog körül pörgök folyton?

Figyelt kérdés

Sokszor túl motivált vagyok oktalanul. Kicsi dolgokon nagyon boldog tudok lenni. Legtöbbször ezt az érzést az éppen kedvenc zenémmel tudom előidézni, olyasmi mintha valami drog hatása alatt állnék.

Nagyon motivált tudok lenni szinte mindenbe, elég keveset alszom sajnos. Ha a szerelemről van szó akkor dupla olyan motivált leszek. Elég zárkózott típus vagyok, s régen játékfüggő is voltam. Akkor a játékra való gondolás, tervezgetés váltott ilyen érzést ki.

Szerintetek?



2016. márc. 2. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Hát igazából nem tudom...én most pl szerelmes vagyok és ez motivál a tanulásra, edzésre, és minden egyébre ami jobbá tesz :D lehet veled is ez van? 0_0
2016. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Oktalan = buta.

Ok nélkül = nincs oka.

2016. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nagyon irigyellek, ez egy tök jó dolog szerintem.

Szerinted nem az?

2016. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon jó, hogy ilyen motivált vagy! Csak rajta, keress célokat és valósítsd meg őket!!!
2016. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát azért, hogy örülj, de te nem örülsz neki, hanem helyette inkább fennakadsz rajta.:)
2016. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért zavar mert a legjobb barátom nem ilyen. S nem tudom felfogni hogy ő miért motiválatlan. Gondoltam velem van a baj.
2016. márc. 3. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te alapban optimista vagy azért! Ő pedig nyilván más típus. Lehet hogy picit flegmább is...
2016. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!