Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Belenéztek a Facebook-üzenetei...

Mel81 kérdése:

Belenéztek a Facebook-üzeneteimbe?

Figyelt kérdés
Facebook-fiókomba belépve rámentem az üzeneteimre, és láttam, hogy jött 4 új üzenet. Viszont a kis ikonon nem mutatta piros számmal hogy új üzenetek jöttek, ahogy szokta. Ez azt jelenti, hogy valaki belemászott az üzenetek opcióba, csak nem nyitotta meg azokat? Mert megnyitva,eloolvasva nem voltak,de mutatni sem mutatta hogy kaptam újakat. ( viszont az utolsó mondatok igy is elolvashatóak az új üzeneteknél,a régiek pedig teljes egészében)
2015. dec. 21. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Válts jelszót és jelentkeztesd ki az összes böngészőt az aktuálison kívül.
2015. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet bugos a face, vagy valaki megnezte.
2015. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a gáz h lehet h nyitva hagytam a facemet. De nem vok benne biztos,nem emlékszem.Pedig erre nagyon oda szoktam figyelni.....Csak pár percre mentem el a gép elöl,és mire visszajöttem,már itt ült elötte az illetö. De minden esetben kéne hogy mutassa a kis ikonon pirossal,ha új üzi jött,legalábbis eddig mindig igy volt. Ha nincs ott,akkor abba bele lett nézve szerintem.
2015. dec. 21. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Ember, hát ha ott ült előtte jóhogy belenézett! :)


Válts jelszót vagy meglepetés érhet, jobb a biztonság.

2015. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nálam ez nem olyan egyértelmű ( mondjuk róla igen) hogy ha " ott ül akkor még jó hogy belenézett"...... Én hiába ülnék ott bárki gépe vagy telefonja stb. előtt,biztos nem néznék bele az üzeneteibe mert nem vagyok tirpák barom. Már bocs. De sztem az ilyen ember az.
2015. dec. 27. 09:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Látod, ez az. Ha magadból indulsz ki könnyen pórul járhatsz. :D Az internetes (meg másmilyen) biztonságnál is a "várd a legjobba, de készülj a legrosszabbra" elv a legcélravezetőbb. Mindig feltételezd, hogy tirpák, felhasználóban nem bízunk, semmit nem hiszünk el, amiről nem akarjuk hogy megtegye, azt nem tesszük lehetővé, mert ha csak abban bízunk hogy rendes meg "áúgysemolyan", akkor tuti szívás. Ez van, sajnos, ha egy tibeti szerzetes erkölcseivel rendelkezne mindenki, akkor nem kellene, de nincs így.


Az emberekbe vetett alapvető bizalom, és a hátsó szándék nélküli segíteni akarás az internetes világban nagyon ritka, hiszen ellenőrizhetetlen identitások mögé bújva sutba dobhatják (és dobják is) valódi személyiségüket.


Változtass csak jelszót. :)

2015. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!