Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok tanácsokat adni?...

Tudnátok tanácsokat adni? Nagyon sokat segítene. Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy hatalmas problémám méghozzá az,hogy nem merek kiállni beszélni az emberek elé,vagy ha muszály akkor teljesen lefagyok.

Amikor az osztály előtt kellett előadnom egy angol prezentációt vagy pár tanár hallgat, akkor is nagyon izgulok,de így még megy.

Ma is ez volt.Osztály előtt nem azt mondom hogy simán,de ment.Viszont amikor a verseny volt és egy egész teremnyi ember előtt kellett beszélnem teljesen vége.Mintha életembe nem tanultam volna a nyelvet.Elfeljtem a teljesen alap szavakat,a kiejtésem borzalmas,a nyelvtant meg inkább hagyjuk.De amint vége és leülök minden eszembe jut.

Előre is köszönöm (15/L)



2016. márc. 3. 14:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud üzenetbe is nagyon szuper lenne.És még valamit elfelejtettem.Ki hogy küzdötte le ezt?Egyáltalán le lehet valahogy?
2016. márc. 3. 14:37
 2/2 anonim válasza:

Magabiztosság.

Én is így voltam ezzel. Versenyen lassan tudtam csak beszélni és olvasnom kellett a mondandót :D. Egyébként ezt úgy hívják hogy lámpaláz

2016. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!