Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leányzók, tanácsokat szeretnék...

Leányzók, tanácsokat szeretnék! Ha van egy fiú, akiről tudod, hogy csinosnak tart, és mostanában sokat beszélgettek, akkor hogyan flörtölnél vele?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy évfolyamtársam. Elkezdtünk nemrég beszélgetni (ő kezdeményezett), és sokszor nagyon aranyosan bókol nekem, én is viszonzom neki.

Azonban nem mindig érzem, hogy én tetszenék neki.

Szerintetek hogyan vigyek bele a beszélgetésekbe egy kis flörtöt? Hogyan tudassam vele (finoman), hogy tetszik?

:)


2014. okt. 19. 17:39
 1/2 Tomi54321 válasza:
Fiútól kapsz most választ.Olyan gyorsan válaszolj neki ahogy csak tudsz,ha esetleg nincs téma akkor kérdezz te róla (így veszi a lapot hogy érdekel téged hogy mi van vele) a végén ha szívvel köszön el tedd te is,ha nem akkor csak egy puszit írj.Ne nagyon bókolgass csak kedvesen aranyosan köszönd meg.:) A fiúk szeretik ha van kihívás és nem nyalnak be nekik tövig.
2014. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2014. okt. 23. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!