Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányos, aranyos fiúk hova...

A lányos, aranyos fiúk hova tűnnek el?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért mindig a fiús fiúkat vonzottam be, pedig velük egyszerűen nem jövök ki és csak erőltetett lesz minden. Szívesen beszélgetnék lányosabb fiúkkal, elsősorban barátság szempontjából, akiket például nem a programozás, a Cs:Go, a metál, az autók érdekel, hanem nyugodt természetűek és lehet velük beszélgetni az érzésekről, túrázásról, az animékről, érzelmekről, meg egyéb hasonlók... Tényleg kezdenek eltűnni a lányos fiúk? :(

2016. márc. 3. 16:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én segítőkész és kedves vagyok, nem alfa, de aki beszól, azt egyszerűen megverem. Ennyi. Én sokat nyáladzódtam lány barátaimmal, ha szeretnél beszélgetni, akkor meghallgatlak szívesen és segítek.
2016. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Na és a te válaszod mennyire volt hasznos azzal ,hogy megkérded hasznos e az én válaszom?
2016. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
És a te válaszod, hogy az ő válasza?
2016. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
:D
2016. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

nem tudom, de szerintem te a melegekről beszélsz. (lányos fiú=meleg, vagy ha nem is full homár akkor langyi) ja és ha egy srácot ha le aranyosozol akkor azt sértésnek fogja venni. legalább egy jófej, rendes vagy valami normális jelzővel illess minket és ne aranyossal.


amúgy azt mondod, hogy aki programozó, CS:go-zik (vagy egyéb játékkal játszik), metált hallgat, és érdeklik az autók az nem lehet nyugodt természetű, és nem lehet beszélgetni valami bármiről?

Képzeld el én programozó vagyok (leszek), metált hallgatok és ha találsz egy nálam nyugodtabb embert akkor megtapsollak.(olyan nem számít aki be van nyugtatózva/tépve) Ezek mellé akármiről (majdnem) tudok akárkivel (majdnem) beszélni. ja és szerintem ezzel nem én vagyok egyedül

2016. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
na és a te válaszod ,hogy a mi válaszunk?
2016. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
De ha az én válaszom az ő válasza?!
2016. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Belezavarodtam:DDDDD
2016. márc. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem merünk mutatkozni a társadalom előtt mert sajna kivetnek, lenéznek minket. Kellemetlenül tud esni hogy bár senkinek sem ártottunk, de mégis piszkálnak minket.
2016. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Na és a te válaszod mennyire volt hasznos azzal ,hogy megkérded hasznos e az én válaszom?

"


Ezzel kezdtem a saját mondatomat. Bírom, amikor olyasmibe köt bele valaki, amit már az eredeti komment cáfol. Ott én magam említem ezt.

2016. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!