Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit gondolhatnak...

Szerintetek mit gondolhatnak rolam az emberek?

Figyelt kérdés

Egyszeruen ilyen a stilusom, kereszteny vagyok, jarok templomba, sokmindennel nem ertek egyet, de nem is ez a lenyeg.

A templomba az utobbi idoben mindig magassarku csizma es miniszoknya, kabat van rajtam. Mielott barki is azzal jonne, hogy nem illik magassarkuba es minibe menni megjegyeznem, hogy nalunk a nok mindi 4-5 cm-s magassarkuban jarnak(nalam ez 10, 11cm).


2016. márc. 3. 19:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nem azert kerdezem, mert valtozni akarnek, csak kivancsisag. 23L

Csak az irjon, aki normalisan tud valaszolni!

2016. márc. 3. 19:53
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam az öltözéked kevésbé zavar(na), mint az, hogy templomba jársz. Én a hitgyülis marhaságoktól, már bocsi, de hányok :D inkább kerülöm az ilyen embereket, mert ha véletlen szóba jön az csak konfliktust szülne, mert az egészet az emberi butaság netovábbjának tartom.
2016. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én lesz arom mit gondolnak rólam az emberek. Épp emiatt vagyok "boldog" :D
2016. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az oltozkodes miatt erdekelne inkabb. Oszinten szolva, mar en sem torodok azzal, hogy mit mondanak rolam, csak kivancsisagbol kerdezem.
2016. márc. 3. 19:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom ha templomba jársz már nem lehetsz rossz ember
2016. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mennyire mini az a szoknya? Hivatalos megjelenéseken, ünnepélyeken (gondolom akkor templomban is) a térd fölött 10 cm-rel végződő az elfogadható az etikett szerint. Ennél rövidebbet csak szabadidős tevékenységekkor, koktél bulikban illik viselni.

A magas sarkú cipővel szerintem nincs probléma. Az elvárás a sötét szín és a zárt orr, illetve hogy semmi esetre se legyen platform.

Legfeljebb azt gondolják rólad, hogy nem vagy tisztában az etikettel és nem tudsz az alkalomhoz illően felöltözni. Ha pedig az összeállításod szexuálisan kihívó, valószínűleg azt gondolják rólad hogy feltűnési viszketegséged van és másokat provokálni jársz templomba.

2016. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a templomba járás nem arról kéne, hogy szóljon, hogy mit veszel fel, hanem a hitről és a vallásról. És ebből a szempontból tök mindegy, hogy miniszoknyáról, magassarkúról, nagyestélyiről vagy kiskosztümről beszélünk.


Ez alapján én felületesnek gondollak, aki a templomba nem lelki életet élni megy, hanem divatozni. Számomra ez meglehetősen farizeus magatartásnak tűnik.


(nem vagyok vallásos, nem bigottságból írtam, amit írtam)

2016. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Emlékszem erre a kérdésre, már a "szépség és divat" és a "családi kapcsolatok" kategóriában is feltetted, mondjuk ott még más volt a keretsztori, valami a szüleidről, akik mindig rádszóltak, hogy ne öltözz ribènek... és meg is lett mondva mindkétszer, hogy igazuk van, buliba öltözik így az ember, te meg a papnak villogtatod a ... amid van. Gondolod, hogy itt majd megdicsérnek? Azt meg be ne meséld barkinek, hogy rajtad kívül bárki magassarkúban és miniben csattog be a templomba...
2016. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8. Semmilyen mas kategoriaba nem irtam ki kerdest. A szuleim nem szolnak bele, hogy hogy oltozom, max ugy neznek ram, hogy nem tetszik nekik, de nem mondjak, hogy miert veszed ezt meg azt fel ide vagy oda. Eleg idos vagyok, es ok is tudjak.
2016. márc. 3. 20:10
 10/12 A kérdező kommentje:
Amugy nem csak templomba oltozok igy, bulikra, neha hetkoznap is, 1-1 rendezvenyre(varosnap...)
2016. márc. 3. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!