Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy sz*rjam le mások vélemény...

Hogy sz*rjam le mások véleményét? Mindig azon gondolkozok, hogy mit gondolhatnak rólam az emberek, és úgy érzem, hogy engem senki nem szeret. Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Nagyon félénk vagyok,nem merek beszélgetni ismeretlen emberekkel,így sokan bunkónak és beképzeltnek hisznek. Nem hinném,hogy önbizalom hiány miatt lenne,mert sokat fogytam,és lett egy kis önbizalmam,nem gondolom magam szépnek,szóval tényleg nem vagyok egoista,de nincs bajom a külsőmmel.

Egyfolytában azon jár az eszem,hogy engem alig szeret valaki,engem szinte mindenki utál... Ha valami rosszat hallok magamról,(ilyen még csak 1szer történt,és az sem olyan eget rengető dolog volt)akkor képes vagyok magamba zuhanni,és napokig ezen depizni. Ráadásul most megyek gimibe,és félek,hogy nem lesznek barátaim a kukaságom miatt:( Van 3 barátnőm,de egyikőjük sem abba a suliba fog járni,ahova én,szóval tök egyedül leszek.

Már egy csomószor elhatároztam magam,hogy megváltozok,de amikor új emberek vannak a társaságban,akkor meg se szólalok,mert nem tudok/nem merek mit mondani. És nem azért,mert félek hogy beégek,vagy hülyeséget mondok...nem tudom,hogy miért van ez...:/ + ha a fiú is van a társaságban...totál zavarban vagyok. Ha nem tetszik,akkor is. Még soha nem volt pasim sőt,mégcsak fiú barátom sem.

Hogyan tudnék megváltozni? Hogy sz*rjam le mások véleményét? Segítsetek légyszi:(((

14/L


2012. aug. 14. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

[link]

szedd ezt minden nap 2X3-at.

2012. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabriella83 válasza:
95%

szia!

en megertelek! szerintem ne a masok velemenyet akard leszarni, rosszindulatu emberek mindigis voltak es lesznek. Most mesz gimibe, mindenkinek uj lesz a szitu. Ha ragorcsolsz hogy ne legyel kuka akkor meg nehezebb lesz megszolalni! Az elejen csak figyeld a tobbieket nem kell egybol baratok utan futkosni, a regiekkel suli utan lehettek tovabbra is baratok. Szerintem arra ugyelj ha hozzad szolnak akkor legyel nyitott, ne mondjak hogy fennhordod az orrod. Amugy a felenkebb fiuk jobb szeretik a csendesebb lanyokat mint a nagypofajuakat. Remek idoszaka jon az eletednek, koncentralj magadra, a tanulasra es az onkifejezesre!Ha pedig rosszat hallasz magadrol gondolj arra hogy a rosszakarodat valoszinu az zavarja hogy kevesebbnek erzi magat nalad. legy magabiztos es minden OK lesz.

29 L

2012. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, aztán 20 éves koromba elegem lett az egészből. Jógázni kezdtem. Lehet sokan baromságnak tartják, de én vele értem el azt a lelki egyensúlyt, ami felért egy lesz... tablettával.
2012. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján nem lehetsz se ronda, se hülye, tehát semmi okod arra hogy ne legyen elég önbizalmad. Ha valamit le akarsz szarni, akkor egyszerűen csak szard le :D
2012. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!