Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondolhatnak rólam az...

Mit gondolhatnak rólam az emberek ha sokat írok rájuk? Idegesítő dolog?

Figyelt kérdés
Itt privát üzenetben, és facebookon chaten.
2012. okt. 31. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, idegesítő.
2012. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem nem.
2012. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesítő.
2012. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eléggé. Főleg, ha úgy írsz rájuk, hogy nem szeretnék és ezt többször is eljátszod.
2012. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mustafa33 ***** válasza:
100%

Már az is idegesítő, hogy "rájuk írsz", nem nekik. ☺

Próbálnál rám írni, mielőtt elővennéd a ceruzádat úgy pofon radíroználak, hogy no. ☻

2012. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, idegesítő.Inkább beszélgess velük személyesen!
2012. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha facebook-on folyton ráírsz, élőben meg le sem tojod, akkor igen, az. De látszik is a válaszaiból, hogy zavarja-e. Ha ő is kérdez, reagál, akkor valószínűleg nem zavarja, de ha mindenre csak annyit ír, hogy "ja", akkor valószjnűleg nem szívesen társalog veled...
2012. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a #7-nél a pont.

Vannak akiket nem idegesít annyira, ha kedves vagy és érdeklődő, és még nem is nyomulós. Pl. amikor épp rosszul vagyok, akkor jól esik ha jól időzít valaki, és rám ír kedvesen:)) Amikor meg jól vagyok letojom ha bárki ilyen ismeretlenke ír. Ha látod, hogy kiír egy szomorú bejegyzést, akkor írj rá, talán neki is bejön:)

2013. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!