Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az oroszok vagy a magyarok...

Az oroszok vagy a magyarok bírják jobban az alkoholt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ez általában egyénfüggő.De ha úgy nézzük az oroszoké a vodka a magyaroké pedig a bor aminek sokkal kisebb az alkoholtartalma úgy az oroszok
2016. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
#1 a pálinkáról megfeledkeztél!!!
2016. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Természetesen az oroszok. A döntő többség iszik napi rendszerességgel, akár reggel héttől is. Láttam, tapasztaltam eleget.
2016. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
A Magyarok sokkal jobban bírják az alkoholt!!! Pálinka ember!!! Oroszok a fasorba sincsenek!!! Legbonyolultabb nyelv, legtöbb Nóbel dijjas legtöbb arany érem Magyar feltalálók legjobb mezőgazdaság pörkölt rántott hús ősi tudás a Magyarok mindenbe a legjobbak alkoholba is!!! Ideje lenne már abbahagyni a Magyar gyalázást kérdező!!!
2016. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még hogy a magyaroké a bor?Pálinka testvér.Bor a franciáké.
2016. márc. 4. 23:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsesz első vagyok tényleg elfelejtettem a pálinkát.Igazából mo-n is sok az alkoholista oroszországban is de általában ott több.De én nem büszkélkednék azzal h Mo-n is a többség jól bírja az alkoholt
2016. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nálunk is sok a kocsmabútor, muslinca ember. Szerintem Oroszországban még a közjegyző is vedeli a vodkát munka közben.
2022. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!