Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők miért küldenek el olyan...

Nők miért küldenek el olyan otrombán undoritó módon ha én nem játszok rá a dologra?

Figyelt kérdés
Van egy csaj állitólag teljesen oda volt értem, viszont nekem nem kimondottan jött be de nem is foglalkoztam vele nagyon, ő adta be magának hogy nekem is tetszik ezen örölte magát.. aztán megkeresett de olyan erőszakosan kérdezgetett szinte, én meg nem akartam megbántani próbáltam közömbös maradni, ebből meg lejött neki hogy nem.. erre késöbb olyan undoritóan elküldött. De mondom nekem tiszta a kezem, semmit nem mondtam neki ami miatt ezt érdemeltem volna.. Sőt állitólag a csajnak van barátja utólag megtudtam tehát... nem értem miért háborodik fel, mit akar
2016. márc. 4. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egója nem viselte el.Bár lehet félre értelmezett valamit amitől úgy érezte,hogy esélyt adtál neki.
2016. márc. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de akkor is hogy egy "nő ilyen személyes sértéseket tegyen úgy hogy nem is nagyon ismer.. alapból hogy egy nő ilyen trágáran kifejezze magát, ez számomra undorito. Nem az van hogy elfogadja hogy nem jöhet be mindenkinek..
2016. márc. 5. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Jogosnak tartom a felháborodásodat, a nőknél ocsmányabb nincsen, és ezt mondom neked nőként . Ne gondold, hogy egymás között másként viselkednek . Vannak olyan munkakörök, ahol 2 forintért képes "eladni" a közvetlen kolléganőjét is egy teljesen más területen, de ugyan abban az épületben dolgozó baknak, bakoknak, képes úgy lejáratni a másikat, ahogyan álmodban sem gondolnád . Pofátlanok az élet minden területén .
2016. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez csodás. és mi a megoldás ezzel szembe, legyek én is olyan pofátlan
2016. márc. 5. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, ne finomkodj te se, ha úgy hozza a sors, adjál neki :) Különben kattog, kattog, addig kattog, amíg a fél világot ellened nem fordítja .
2016. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!