Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek előfordulhat...

Szerintetek előfordulhat valóban, hogy azért küldenek el egy munkahelyről, mert nem vagyok színpatikus a többi kollégának?

Figyelt kérdés
Összesen hárman dolgozunk egy alapítványnál,és úgy érzem nagyon kilógok a sorból.Teljesen másképp gondolkozom ,mint a többiek.Úgy érzem a két kolléga nőmön,hogy imádnak feltűnősködni,és a rongyot rázni.Eléggé márka buxik felnőtt anyuka létükre.Én nem vagyok ilyen.A ruháim többsége turiból való,és nem öltözök ki olyan munkához,ahol féltenem kell a ruháimat.Természetre csendes vagyok,főleg közösségben,és sok ismerősöm szerint elég egyéni jellemvonásokkal rendelkezem.Van bennem kicsi szoc.fóbia(ami lehet hátrány,és labilitás)

2015. febr. 20. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán,főleg ha a főnök mellettük áll
2015. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen esetek után lehet munkaügyi bíróságra vinni a dolgot és nyerészkedni a dologból...:)
2015. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbaidő alatt simán, akkor bármiért elküldhetnek. Nálunk is előfordult ilyen nem egyszer. Ha már letelt a próbaidőd, akkor kell találniuk valami komolyabb indokot, ha meg akarnak szabadulni tőled.
2015. febr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy alapítványnál dolgozok,és mielőtt elkezdtem dolgozni a főnök megkeresett,mert azt hallotta nagyon ügyes vagyok(kézügyesség).Az anyósom az elején tudatosította vele(tőle szerezte meg a telefonszámom),hogy nem vagyok egy gyors(apukám is lassú temperamentumú ,de akkor még más világ volt ,mikor ő elkezdett dolgozni),és járok pszihiáterhez ,és pszihológushoz is. A munkáltatóm kihangsúlyozta,hogy mindezeket tudja,és elfogad.Szeptember 3-án kezdtem,és febr.28-án jár le a szerződésem.Nekem van egy sanda gyanúm ,ha folytatódik a program(program keretén belül dolgozunk ),akkor nem vesz vissza.Eddig a főnöknek nem volt baja velem csak az egyik kollégának,akinek gyakran visszaszóltam.Az utóbbi 1 hónapba nincs konfliktusom vele.Most a főnök kezdte éreztetni,hogy nem vagyok jó.Arra számított napról -napra gyorsabb leszek.Teljesítményre megcsinálok mindent amit a többiek,csak a mozgásom lassú alapból,és olyan a látszatom,mintha nem érdekelne a dolog.Sajnos /nem sajnos alapból más a gondolatmenetem,mint a többi embernek,és különlegesnek tartanak sokan.Kaptam már olyan véleményt:,,hála istennek,hogy nem olyan vagyok,mint a kollégák.A párom az egyediségem miatt rajong értem,de sajnos most ez nem vígasztal meg.
2015. febr. 21. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lassú vagy, akkor ez lesz az ok, nem más.
2015. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Akkor sehova nem mehetek dolgozni?"


- Hát, ha lassú vagy, nehéz lesz... Össze kellene szedned magad!

2015. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!