Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti könnyen észreveszitek a...

Ti könnyen észreveszitek a saját hibáitokat? (Elírás, elszámolás, stb. )

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha pl. egy egyenletben, vagy irományban ejtek egy hibát, akkor utána szinte hiába ellenőrzöm át újra ezerszer, akkor sem veszem észre. Még úgy sem, hogy "ordít" a szemembe a hiba. Pl. egyszer valahova egy hosszú egyenletben sikerült az írnom, hogy 2+3=6. Persze emiatt az egész egyenlet rossz lett, és átnéztem van hatvanszor, de ez nem tűnt fel. (Annak ellenére, hogy azért ennyire nyilván tudok számolni. :D)


Múltkor elírtam egy házszámot egy szerződésben. Ezerszer ellenőriztem azt is, de nem tűnt fel...


Valami bajom lenne? Ez sok gondot okoz, és nagyon kellemetlen. :(



2016. márc. 5. 19:20
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Jajj, húzz már innen...
2016. márc. 18. 06:23
 22/22 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem vagyok szellemileg visszamaradott aki nem tud összeadni két egyjegyű pozitív egész számot
2016. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!