Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogyan képzeled el a...

Te hogyan képzeled el a temetésed? Van valami kérésed amit leírtál vagy mondtál a rokonaidnak ez ügyben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem, de kéne informálni őket. Hamvaimat (az egész testemét) egy szép hegyoldalon szórják szét. És mielőtt elhamvasztanak győződjenek meg, hogy meghaltam, mert ha közben felébredek eskü kisérteni fogom őket. :D 22/f
2016. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem akarom, hogy keresztény szertartás szerint temessenek, mivel nem vagyok hívő (megkeresztelve se vagyok), habár még nem voltam olyan temetésen, ahol ne lett volna pap, nem tudom hogy megy ez, de ha már meghaltam, úgyse fogom megtudni, hogy temetnek el és 20 évesen nem foglalkoztat különösebben ez a kérdés.
2016. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ha idő előtt halok meg ( balesetben ), akkor szeretném, hogy a szerveim adják oda valakinek, akinek szüksége van rá ( egész életemben egészségesen éltem, kicsi az esélye, hogy betegségem legyen ). Ezután hamvasszanak el és egy külön sírban helyezzenek végső nyugalomba ( tehát ne a falba tegyenek ).

Ha öregség miatt halok meg, koporsóba tegyenek és legyen egy kripta, ahhol a rokonok majd meg tudnak látogatni ( de ha majd érzem a véget, valószínűleg mumifikálom magam úgy, mint a buddhista szerzetesek. Beteg gondolat, de én ezt szeretném. Egyébként a koporsó sincs kizárva ).

2016. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Nagy fekete krómozott koporsó szürke csíkokkal, kék villámmal, ledesen világítva. A sarkaiból tüzijáték, meg lila láng jöjjön kifelé, alulról fehér füst. És szépen lassan ereszkedjek a föld alá, közben metál zene szóljon.

Nekem nagyon nincs igényem egy sima, átlagos, semmilyen, tucat temetésre.


Csak egyszer halok meg, szóval adjuk meg a módját.

2016. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a hatramaradottaknak jolesik. A temetes mar a gyaszolok szertartasa, nem az enyem. Szerintem esszeru lenne olcson es a lakohelyukhoz kozel intezni, de ahogy jobbnak latjak.


En se vagyok hivo, de ha a gyerekem valamikor megterne, es vigasztalna, ha valamilyen vallasi szertartas szerint temettethet el, en nem fosztanam meg ettol.

2016. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nos nyitott koporsós temetést akarok,és legyek kifestve vámpírnak :D

Ja és a kedvenc zenekarom előadna pár dalt XD


Tudom rohadtul beteg XD De hát na hatalmas nagy poén lenne :D

2016. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szórjanak...
2016. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hamvasszanak, szórjanak, ultessenek egy fat az emlekemre.

Ennyi. Semmi kereszteny szertartas, semmi tor, legyen egx par ember, aki szeretett, aztán viszontlatas.

2016. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!