Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket mentenéd ki az égő...

Melyiket mentenéd ki az égő házból? A szerény, jólelkű jófiút vagy a szépségkirálynőt aki szeretetben él és mindenki szereti, de gonosz és el van szállva magától?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Magamat,meg az állatokat.Nem érdekelnek az emberek.
2016. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj direkt az egyik választás felé manipulálod az embereket.


Az egyikről írsz 2 szót a másikról 2 sort.

2016. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt, mert mindenkinek kötelesség menteni az életét. Hogy melyiket kapnám fel először, ha nem lennék biztos benne, hogy lesz második kör? Talán amelyiket előbb meglátom, vagy amelyikről azt gondolom, hogy még életben van. De lehet, hogy a szépségkirálynőt menteném, mert én is ember vagyok, és úgy vagyok beprogramozva, hogy észre se veszem, de az előnyösebb külsejű embert előnyben részesítem.


Nekem még durvább gondolataim szoktak lenni, pl. mi lenne, ha megvádolna igazságtalanul engem egy nagyon jóképű férfi, és egy 12 fiatal nőből álló esküdtbíróság döntene az ügyemben (átlagosan nézek ki). Gondolom akasztófára jutnék. Vagy ha egy nagyon jóképű férfi levágná a kezem-lábam egy baltával, és fiatal női bíróhoz kerülne az ügy, szerintem felmentené.

2016. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor az akar lenni a kérdés, hogy egy csúnya, de jó lelkű ember élete fontosabb, vagy egy szép, de köcsögé?

Nyilván mindenki az elsőt választaná.

2016. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiket sem, ha nem családtag, vagy barát. Idegenek miatt holtbiztosan nem kockáztatnám, hogy összeégjek. Hívnék tűzoltót, de kívülről szurkolnék, hogy időben érjenek oda.
2016. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek képmutató, és ha a többi ember nem is ismeri fel, tudat alatt ők is azt választanák akiből hasznuk volna (itt nem mindig anyagi haszonra kell gondolni, hanem pusztán arra, hogy melyiket látnád szívesebben másnap).

Ha a fiú a legjobb barátom a lánynál meg max van esélyem akkor a fiút. Ha a lánnyal vagyok jóba és a fiúval max pár szót váltottam akkor a lányt. Ha mindketten idegenek viszont mostantól mindennap találkoznánk és hálásak lennének akkor a lányt. Ha soha többet nem látnám őket akkor a fiút.


Ez ilyen hülye kérdés, mint hogy melyik a fontosabb a kormány vagy a kerék?

2016. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mindkettőt vagy egyiket sem.
2016. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én hívnám a tűzoltóságot. Elvégre is az ó dolguk bemenni az égő házba és kimenteni a szerény jólelkű fiút, meg a gonosz szépségkirálynőt. Nekik van rá kiképzésük és felszerelésük.


Én csak meghalnék velük a füstmérgezéstől a hőhatástól vagy a tűztől. Az meg kinek kell nemde!? :)

2016. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
számítógépemet, megtakarításomat menteném, na meg a macskámat.
2016. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tényleg hülyeség így a kérdés.


Ha ismerem őket, akkor elsőnek a fiút, aztán a lányt, mert senkit nem hagynék ott, legalábbis elméletben. Ha a realitásokat nézzük, akkor az életben be nem mennék egy égő házba, max a családomért. Ismeretlenül meg akarva, akaratlanul is a külsőségek alapján ítélünk és a szépet helyezzük előnybe.

2016. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!