Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem vicces a...

Csak szerintem vicces a lányok reakciója amikor valakiért betegesen rajonganak? Lásd példa: Justin Bieber koncert

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 18:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Értem,hogy elvárod, hogy mi találjuk ki, hogy ez csak példa volt, de nem adtad ennek jelét. :)

Na, de ne legyen harag.

Keress rá Jon Bon Jovi-interjúkra, ahol van élő közönség. Magát az énekest is idegesíti, hogy nem zenésznek nézik, hanem pasinak.

2016. márc. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gáz, hogy ezen nevetsz. Én nagyon szerettem "rajongani", nagyon jó érzés volt. Mikor a Spice Girls feloszlott, azt hittem, többé nem fog sütni a nap, nem leszek boldog. Igazi, mély érzések voltak.


Vagy pl. mennyit bőgtem kedvenc könyvekben a halálokon, kész voltam.


Felnőttként is néha elkap kedvenc sorozat miatt, hogy most ez meg az él-e, hal-e. De tudom, milyen volt régen, és én is olyan voltam, nem ítélkezem.


Sőt, focimeccsekbe is beleélem magam, amikor vége van, és mutatják a csalódott embereket, ahogy csak ülnek a lelátón és néznek maguk elé, akkor kapok észbe, hogy ugyanúgy állok és fogom a fejemet, csak a tévé előtt.

28/L

2016. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Inkább szánalmas. Önértékelési zavarok és komplexusok.
2017. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ilyen bármilyen koncerten van, jó példa volt a Bon Jovi. De ha mást akarsz: Beatles.
2017. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Debil nymorék elkényeztetett gcik az ilyenek.. Az összes stadionbzit, starspót ki kellene végezni !!!
2018. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Bocs csak el kellene zárni őket, mert elmebetegek !
2018. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem értem ezt az ellenkezést sokak részéről. Szerintem rajongani valamiért nagyon jó érzés, amikor még nem volt kedvenc énekesem, sajnáltam is. Hogy másokat mit zavar, hogy mit csinálok olyan helyen, ahol ők nincsenek ott, azt nem tudom. Mert feltételezem, aki el akar záratni meg stb., az nyilván nincs ott. Justin Bieber speciel gagyi, de vannak jó zenék.
2018. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!