Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom a SZEMÉLYISÉGEMET! Mit...

Utálom a SZEMÉLYISÉGEMET! Mit csináljak? ( részletek lent )

Figyelt kérdés

Nem tudom mièrt de utálom a személyiségemet ! Régen nem ilyen voltam mint most ! Régen nagyobb volt a szám , merészebb voltam és bátrabb . Akármivel szembeszálltam és megbírkóztam . Most pedig elèg félènk vagyok a règi önmagamhoz képest . Nincs önbizalmam és kicsit visszahúzódó vagyok . Szerettem a règi önmagam , amikor mèg "őrült" , bolondos és vidám voltam . Nem tudom mit tegyek . Egyszerüen a személyisègemet ki nem állhatom . Szerintem ha valaki a személyisègèt nem szereti , az nem is ő valójában . Mit tehetnék ez ügyben ? Kérlekszépen segítsetek ! Előre is nagyon nagyon köszönöm !

15/L



2016. márc. 8. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Azért utálod a személyiséged, mert visszahúzódó lettél, ám vagy az is lehet, hogy azért lettél visszahúzódó, mert megutáltad a személyiséged...
2016. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Változz meg.
2016. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen . A legjobban ezt a félènkséget és a visszahúzódósságot utálom .
2016. márc. 8. 23:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokszor úgy érzem hogy az aki vagyok , nem is én vagyok igazán .
2016. márc. 8. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán az új emberek közt nem tudsz úgy viselkedni mint azok közt akiket már ismersz?
2016. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pontosan ez a probléma ! Règem más voltam
2016. márc. 9. 14:17
 7/8 anonim válasza:
Tulajdon képben idegenek előtt nem tudsz feloldódni csak a barátaid ismerőseid előtt?
2016. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen
2016. márc. 9. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!