Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtud egy ember teljesen...

Megtud egy ember teljesen változni? Miért?

Figyelt kérdés
Volt egy gyerekkori barátom akivel szinte együtt nőttünk fel 17 éves korunkig.Nagyon rendes gyerek volt,mindenben segített amiben tudott és mindig lehetett rá számítani.Én elköltöztem a családom miatt és megszakadt a kapcsolat,akkoriba nem volt divat a facebook.Most,hogy visszaköltöztem gondoltam megkeresem,de több embertől is hallottam,hogy teljesen megváltozott.Nem ült még börtönben,de már elég sokszor letartóztatták bizonyos dolgok miatt,amiket végül nem tudtak rábizonyítani.Szokták látni a városban kocsikázni,de már egyetlen régi ismerőssel sem tartja a kapcsolatot.Megváltozhat ennyire egy ember 8 év leforgása alatt?Ha igen akkor miért?Régen bármiben számíthattunk egymásra,most meg egy bűnöző lett.
2016. márc. 9. 17:55
 1/2 Trafó1 ***** válasza:
Kevesebb idő is elég nem nyolc év, változhatsz jó és rossz irányba is, a rosszat hamarabb észre veszik, beszélj vele, ha haverok voltatok sok mindenre emlékezni fog lehet megtudsz okokat is miért lett ilyen.
2016. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megváltozhat.

Én 2 év alatt ha nem is teljesen, de rengeteget változtam.

Olyan dolgokon mentem keresztül, "élettapasztalatokat" éltem meg (szoptam) hogy teljesen megváltozott a világnézetem, hogyan viszonyuljak az emberekhez, a történésekhez, alapjaiban változott az értékrendem, és ezek miatt az alap természetem.


Szokták mondani, hogy az ember, a tapasztalatainak az összessége.

A tapasztalatok meg jönnek idővel, szóval az összkép is változik idővel.

Kinek mit hoz, kinek mit tanít az élet.

2016. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!