Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyereket nem akaró nők!...

Gyereket nem akaró nők! Hogyan tervezitek kihasználni a gyermektelenségből származó előnyt?

Figyelt kérdés
Hogyan szeretnétek ebből profitálni? Mire szánjátok most és majd az időtöket és a megspórolt pénzt?:) Valamint hogyan képzelitek el az időskort?

2016. márc. 10. 16:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%

Sehogy. Csak szeretném elvégezni a feladatomat és mielőbb tűzni el erről a bolygóról.

A legfőbb előny, hogy nem hagyok itt saját magamból egy sziporkát sem, így semmi közöm nem lesz hozzá a továbbiakban. Meg egyetlen olyan tettet sem, aminek a helyrehozására vissza kéne térnem.

2016. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%

Ja, a pénz.

Nagyon remélem, hogy már nem sokáig kell egy olyan barbár társadalomban kibírnom, ahol létezik a pénz.

2016. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
42%

Ja, és az idő.

Ha szerencsém van, olyan szférában kötök ki, ahol az idő sem létezik.:)

2016. márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hmm..értem. Hát ez is egy álláspont:) Én utazgatni szeretnék a pénzből és örülni, hogy azt csinálhatok amit akarok. Kanári szigetek, Los Angeles, jövök!!:D
2016. márc. 10. 16:49
 5/30 anonim ***** válasza:
28%

"Valamint hogyan képzelitek el az időskort?"


Majd mennek a szociális otthonba...

2016. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Manapság az is szociális otthonba kerül amúgy, akinek vannak gyerekei. Az emberek nem akarnak/tudnak az idős szüleik mellett lenni a nap 24 órájában.
2016. márc. 10. 16:56
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

"Valamint hogyan képzelitek el az időskort?"


Akiknek van gyereke, annak sincs elönye ebböl idös korban, mert ma már a gyerekek nek a szülöknél laknak, hanem a legtöbbször több száz vagy ezer km-re, azaz az idös szülöket sehoygsem tudják ellátni. (Mondjuk nekem eszembe sem jutna a gyerekeimtöl ezt elvárni)

2016. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%

5: Nem csak szociális idősotthonok vannak, hanem magánotthonok is.

Önálló apartmannal, nagyon magas szintű ellátással, mint egy szállodában.

És kifizethető áron.

2016. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Sehogy. Sehol nincs leírva, hogy egy gyerekes anyuka ne tudna pénzt keresni, vagy bármiben hátrányban lenne azokkal szemben, akik nem vállalnak gyereket. Egy csomó sikeres nő képes egyensúlyozni az anyaszerep és a munka között. Nem azért nem akarok gyereket, mert inkább dolgoznék, hanem mert nem érdekelnek a gyerekek, és nem érdekel, hogy gyerekneveléssel foglalkozzak.

Valószínűleg végigszexelem az életem 50éves koromig az üres, házban, és lehetek hangos, mert max a macskát ébresztem fel. Aztán 50 évesen szerintem úgyis meghalok :D

2016. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
pénz mindig is létezett, és létezni is fog. csak a kinézete és az értéke változik az idők során.
2016. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!