Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vannak itt még olyanok, akik...

Vannak itt még olyanok, akik hozzám hasonlóan undorítónak találják, hogy lassan a legtöbb fiatalnak van tetoválása?

Figyelt kérdés
Én személy szerint mindig is ódzkodtam a tetoválástól. mert 1. csúnya, 2. hülyén fog kinézni 2060-ban, 3. bizonyos körökben, rendezvényeken nem odaillő. Manapság pláne divatba jött (hála A tetovált lány, Fekete Hattyú című filmeknek, a Miami Ink című műsornak és társaiknak (divatbemutatók, művészlapok, bulvármédia egyéb megjelenései). Csak ám a celebeknek lesz pénzük tökéletesen leszedetni mondjuk 2018-ban a mintákat, addig a csóró emberek ott fogják viselni örökké, mire adott mintátazat kimegy a divatból, komikum tárgyává válhatnak.

2013. jún. 17. 20:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszenek. De téged miért zavar, hogy fog kinézni egy idegenen a tetkója 2060-ban?
2013. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
nincsenek
2013. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted heccből, gondol valaki egyet és a karját feldíszíti egy számára kedves motívummal? Egy normális tetoválás, amire ha ránézel és gondolkodásba zuhansz, el sem tudod képzelni milyen előkészülettel jár, mert nem 2018-ra tervezünk, hanem életünk végéig, és ehhez minőségi munka kell

Ha fakulni fog, és öregebb leszek már egy 30assal, akkor elmegyek és felfrissíttetem

Az az állításod sem állja meg a helyét hogy bizonyos körökben/rendezvényen nem odaillő

Olyan helyeken ahol Orbánhoz hasonló emberek mászkálnak, oda minek menne a fiatalság? csupa 40 feletti emberek közé


Horthy Miklós

Rudolf Herceg

Ferenc Ferdinánd

Gróf Széchenyi István

Kossuth Lajos


Ők mind tetovált emberek voltak, és nem holmi unaloműzőként adták bőrüket, hanem tartalommal bírt egy-egy jelkép

21/F

2013. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyanok akik nem divatból varratnak magukra.Az ilyen embereknek sokat jelent a tetoválásuk. Jelképez valamit, emlékeztetik őket valamire vagy valakire. A részükké válik.

Amúgy nem értem miért érdekel hogy fogsz majd mutatni a tetoválásoddal 80 évesen.... akkor már rég nem a külsőd fog érdekelni.Senkit sem fog érdekelni.

2013. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Én most készülök varratni egy nekem nagyon fontos szimbólumot, és egyik filmet sem láttam a fent említettekből, már 2 éve szeretnék, de eddig nem tudtam pontosan, hogy mi legyen az. Egyébként meg szinte minden helyen eltudod takarni ruhával vagy ékszerrel, de téged miért foglalkoztat ez ennyire :O...ha nem tetszik az is egy vélemény, de ki lehet értelmesen is fejezni, nem mindig ezzel a hogy néz meg ki 40 év múlva dumával, vannak itt sokkal nagyobb gondok, mint, hogy a fiatalok többsége már tetováltat.


20/l

2013. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Botrányos dolognak is számított anno, egyébként a tetoválást méltatók legtöbbször bizonyíték nélkül hoznak fel nagy embereket példának.
2013. jún. 17. 20:58
 7/28 A kérdező kommentje:
Alapvetően toleráns ember vagyok, de ez a sok paca már nagyon idegesít. Ez nem egy divatos farmer, hogy jövőre már nem divat... Gondolj bele, milyen látvány lenne, ha például Julia Roberts még mindig ugyanazt a bikinit venné fel, mint amit 1992-ben?
2013. jún. 17. 21:02
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg tudod mi idegesít?! Hogy a legtöbb egyetem pénzhiánnyal küzd, hogy csökkentik a keretszámokat vagy el is törlik, hogy több hallgató menjen hozzájuk és így több pénzt kapjanak, de nem kapnak semmit! És már a működésüket veszélyezteti a pénzhiány, az hogy az emberek nem tudnak megélni, nincs munkalehetőség, nincs tőke, a családok elszegényednek és széthullanak, a fiataloknak nem lesz jövőjük, a kórházi ellátás minősége romlik, van hogy egy fontos akár életmentő-tumor- vizsgálatra fél vagy több évet várni kell, ha ennyi szabadidőd van ezeken bosszankodj, ne azon, hogy ki mit meg hogy csinál a saját(!!!!) testével, na további szép estét.
2013. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy vannak komolyabb problémák is, de ettől föggetlenül ez is bosszant. És a válság. Fiatal embereknek nincs pénzük semmire, se autóra, se a jövőre, de azért a hitelre felvett iPhone 4s meg az ötezer forintos paca az megy. A jóléttel együtt csökken a jóízlés.
2013. jún. 17. 21:24
 10/28 anonim ***** válasza:

Az még hagyján,hogy valami tetoválások. De ezek a fiatal tinilányok:

-forever

-love

-freedom

-toll

-madárka

-szivecske


Meg valamelyik nap volt egy kérdező Az "I am never give up"

Hihetetlen,hogy egy divatnyelven magukarvarratnak valami divatszöveget...

2013. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!