Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egoizmus vs önbizalomhiány?

Egoizmus vs önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb? Ha pl párt kellene választani és csak ez a kettő lenne...

Szerintem inkább az egoista. Én is önbizalomhiányos vagyok és a páromnak úgy gondolom gáz már egy idő után hogy állandóan azt kell hangoztassa: "szép vagy, nem vagy hülye, nem vagy kövér...blablabla"


Nektek mi a véleményetek erről?



2016. márc. 13. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az önbizalomhiány. Egy egoista ember rengeteg kárt tud okozni a környezetének, és így közvetve saját magának is. Ráadásul az a veszély is fenyegeti, hogy előbb-utóbb teljesen magára marad.
2016. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább önbizalomhiány. Az önbizalomhiányosok egy idő után ,,kigyógyulnak" a bajukból. Mert könnyebben felismerik a problémájukat, mint az egoisták. Ráadásul az önbizalomhiányosokat, szakemberek is meg tudják változtatni (jó irányba). Az egoista, nem fog lejjebb adni az egójából, nehezebben ismeri be a problémáját. Szóval inkább önbizalomhiány.

Ui.:Bizonyos helyzetekben viszont, jobb egoistának lenni, mint önbizalomhiányosnak. Szóval helyzettől függ.

2016. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 elwera ***** válasza:

Az önbizalomhiányos emberek szerintem sokkal szerethetőbbek.


Az egoisáknak nincs, vagy minimális az önkritikájuk, így nem veszik észre magukat ha hülyén viselkednek.

2016. márc. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányoknál az önbizalomhiány, fiúknál az egoizmus a jobb. Igazából lányoknál mindegy, mert az egoista is kap férfit, de egy önbizalomhiányos pasi csak a legritkább esetben kap nőt. Ezt nem 3 órakor fogom kifejteni. Pedig aztán ahogy írták előttem, az önbizalomhiányon a puszta szeretet rengeteget tud segíteni.
2016. márc. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Igazából lányoknál mindegy, mert az egoista is kap férfit, de egy önbizalomhiányos pasi csak a legritkább esetben kap nőt."


Ebben valószínűleg igazad van, de egy egoista aligha tud megtartani nőt hosszú távon. Már ha ez célja egyáltalán.

2016. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában az egoistának ez nem is célja. Úgy mondanám, hogy akinek képessége lenne megtartani és becsülni a nőt, annak nincs képessége megszerezni, aki pedig meg tudja szerezni a nőt, annak nincs képessége megtartani.
2016. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!