Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vidéki emberekben több a...

Vidéki emberekben több a belső érték?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a budapesti emberek sokkal inkább a külsőségekre mennek. Nagyobb az ismeretségi körük, jobban tudnak szervezni és pörögnek. Vidéken elfogadóbbak de mégis maradiak, nyugodtak és érezni egyfajta egyszerűséget. Vidéken olyan otthonos a hangulat, a városban kevésbe engedheted el magad az ember. Szerintetek melyik a jobb?

2016. márc. 14. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne valakit amiatt eszményíteni, mert vidéken lakik? Mindkét helyen emberek laknak. Mindenhol vannak jó és rossz emberek. Nettó hülyeség és általánosítás, amiket leírtál.
2016. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem eszményítés hanem kérdés volt h rajtam kívül már is észrevette ezt
2016. márc. 14. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek, ez nettó hülyeség és általánosítás. Hogy tudsz egy pár ezer fős kis közösséget egy több millió lakosú város lakosságához hasonlítani?? Gondolkodj inkább kicsit, mielőtt ilyet kérdezel.
2016. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a környezet minősége nem az embereké. Máshogy funkcionál egy kisebb közösség mint egy nagyobb. De én pont ez elől menekültem Pestre, nem hiányzik a sok ismerős, akik mindent tudnak rólam :D
2016. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki a városban köcsög az vidéken is az!

Szoval a jo emberek mind1 hol laknak léteznek csak nem látod meg öket,mert unalmasak,szürkék..

2016. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!