Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felelősség tudat, akaraterő,...

Felelősség tudat, akaraterő, nem túl késő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy felhőtlen gondolkodású és jó kedvű fiatalember voltam, egészen addig, amíg párom 7 év el úgy döntött, hogy vége.... 27 leszek, és most döbbentem rá, hogy mi miért történt.

Most jövök rá az élet dolgaira, és most lettem cselekvőképes, és a hibáimat próbálom orvosolni.

Egyre nagyobb felelősséget érzek dolgok iránt.

Ez is probléma volt, hogy ez nem volt meg bennem.

Sokat gondolkodok, agyalok dolgokon. Parázok...

Ez természetes folyamat egy ilyen hosszú kapcsolás után?

A fiúk tényleg ennyire későn érnek?

Most jött rám a még tanulni kell a cél érdekében, mert nem elég a jelenlegi tudástáram.

Komolyabb és határozottabb lettem pár dologban.


Ez fog fejlődni még? A szakítás ennyire megtudja változtatni az ember viselkedését, hozzáállását dolgokban?



2016. márc. 15. 14:46
 1/3 A kérdező kommentje:
* Az első mondatom pontatlan lett: 7 év után úgy döntött pár hónapja, hogy vége...
2016. márc. 15. 14:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy véget ért a kapcsolat, de ezen a téren szemmel láthatóan jót tett neked.

A szakítások elég sok mindenre rávilágítanak, főleg, ha valaki még rá is segít (pl egy barát).

Teljesen normálisak az érzéseid, lényegében -azt hiszem- most válsz igazán felnőtté.

Egyébként vannak még mások is, akik lassan érnek. :) A bátyám 27 éves lesz ebben a hónapban, de még mindig nagyon gyerekesen tud viselkedni. :P

2016. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is ebben a honapban töltöm be a 27 t.Érzem, hogy van mit tanulnom. Nincs élet tapasztalatom. Talán ezért megy minden lassan és nehezen. Az agyamat sem tudom rendesen használni. De talán ezt lehet tanulni. Meg kialakul minden. Soha nem laktam egyedül. Mindig irányítva voltam. Picit retardáltnak érzem magam ez miatt. Sok mindenben.
2016. márc. 18. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!