Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek okos nő?

Hogyan legyek okos nő?

Figyelt kérdés

Szeretnék az lenni vagy legalább annak tűnni. Vannak ilyen kifejezések, szavak amiktől okosabbnak tűnök?Pl.gyakorlatilag, amiket az okosok használnak. Szeretnék jobb szókincset is.

Unom h folyton butának tartanak, kicsit az is vagyok és szeretnék ezen változtatni.

Tippek, hogy okosabbnak tűnjek?


2016. márc. 15. 15:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Autókhoz én sem értek semmit. Annyit, hogy milyen a színe. Ez nem okosságtól függ, hanem érdeklődéi körtől.
2016. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ezek szerint én is biztos rettentően buta vagyok, de én sem értek egyáltalán sem az autókhoz, sem az informatikához :"D Egyszerűen nem érdekel egyik sem, infó órám sincs már 9. óta, itthon meg nem arra használom a gépem, hogy most programozzak meg mit tudom én..

Egyébként én ha olvasok vagy hallok valami új szót, aminek nem tudom a jelentését, utánanézek, még ha kicsi is az esélye, hogy még egyszer találkozok vele, vagy mondjuk ha a szöveg értelmezése szempontjából amúgy is lényegtelen, ismerem-e a jelentését annak az egy szónak. Legalább ennyivel is gazdagodott a szókincsem :D 17l

2016. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, csak olyankor mit mondjak ha nem tudom miről van szó? Csak h lássák rajtam h értem és tudom
2016. márc. 15. 17:39
 24/25 anonim ***** válasza:
A barátaid nem tudják, mi érdekel? Miért játszanád meg magad előttük? Az én baráti körömben a lányok is mind értenek az autókhoz, én semmit. Ezt tudják, és soha nem kellett eljátszanom, hogy értem.
2016. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem ha olyasmiről magyaráznak, amihez nem értek, megmondom, hogy okés, biztos, nem szoktam ezzel foglalkozni, szóval nem igazán értem. Vagy ha érdekesen hangzik, kérdezgetek azzal kapcsolatban, hogy ez mire kell, miért jó, stb. Igy még látják is rajtam legalább, hogy nem zárkózok el a dolgok elől, nem csak arról vagyok hajlandó beszélgetni, amiben jó vagyok, hanem más iránt is érdeklődöm.
2016. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!