Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idővel 'normálisabb' leszek?

Idővel 'normálisabb' leszek?

Figyelt kérdés

16/F, elvileg elég értelmes vagyok.

A környék legerősebb gimijébe járok, de igazából bizonyos tantárgyakon kívül (történelem, angol) soha nem készültem az órákra 5-10 percnél többet (az a pár perc is leginkább az óra előtti szünet alatt volt). Átlagosnak mondhatóak a jegyeim, még nem volt kettesem záráskor. Egyáltalán nem érdekel, hogy hova vesznek fel, vagy, hogy egyáltalán felvesznek-e valahova.. Csak azért próbálok egy átlagos szintet tartani, hogy anyumnak legalább ez legyen egy kis boldogság az életében. Nem látom értelmét, hogy tanuljak, utána dolgozzak, mert a végén úgyis meghalok.. Igen, van egy kis öröm közben, de ezt az örömöt megélhetem most egyben és akkor a szenvedős részt kihagyom. Gyengébb-erősebb szereket, drogokat próbálgatok, mert olyan örömöt adnak, amit más nem tud. Az emberek egyre kevésbé érdekelnek, tehát egyre jobban magamba fordulok. Barátnőre sem vágyom, mert csak zavarna..

Tehát egy 'tökéletes' életszemléletű gyermek vagyok, és igazából tökéletes is lenne az életem, de valamiért rohadtul idegesítenek azok a diákok/emberek, akik próbálkoznak. Nem sajnálom őket, hanem irritálnak. Pl. azok akik tanulnak és még puskázni sem akarnak, mert azt tilos, vagy sírnak, hogy mennyi tantárgyra kell tanulni, miközben a középiskola egyébként nem kötelező...

Ez miért van?


Másik, fontosabb kérdésem, hogy nagyon szeretem ezt az életvitelemet és elképzelhetetlennek tartom, hogy mint sok helyen mondták/olvastam, 'majd kinövöm'. Nem szeretném kinőni és úgy érzem nem is tudnám, mert ezek olyan dolgok, amiket szerintem 5 év múlva is ugyanígy látok majd.. Vagy sajnos tényleg kinövöm?


2016. márc. 15. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

"Gyengébb-erősebb szereket, drogokat próbálgatok, "


Nem lesz időd kinőni.

2016. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ember általában nem magától változik, hanem külső körülmény/esemény/személy hatására. Még sok dolog előtted van, és bármi megváltoztathatja a szemléleted, akár az is előfordulhat, hogy a végén megtörténik, amiben bíznak a körülötted lévő emberek, és kinövöd. Személy szerint abszolút nem értek veled egyet, de nem akarok beleszólni, tedd amit jónak látsz. Csak tartsd észben, hogy nem csak a saját életed teszed tönkre, hanem a körülötted lévő emberekét is. Biztos vannak, akik aggódnak érted, akik szeretnek, és elsősorban nekik fogsz ezzel fájdalmat okozni.
2016. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"akkor a szenvedős részt kihagyom"


Hát ha semmi sem érdekel, csak az, hogy drogozhass, az előbb-utóbb csúnyán meg fogja bosszulni magát, szóval mérget vehetsz rá, hogy nem fogod a szenvedős részt megúszni.

2016. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs baj, amíg nem viszed túlzásba. Az ember úgyis változik idővel, majd fognak érdekelni dolgok, de erőltetni nem kell semmit. Ha te így jól érzed magad, akkor rendben van. Ne foglalkozz vele, hogy 5 év múlva hogy fogod gondolni, mert úgysem tudod megmondani előre.
2016. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!