Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
15/L. Nagyon gátlásos vagyok. Egyszerűen elképesztően, azt figyelem ki mit gondol rólam. Ebből áll az életem. Hogy ezt figyelem, miközben, nem tudom magamat adni. Én mindig szeretném azt mutatni az embereknek, ami vagyok, de félek, hogy az aki én valójában vagyok, az nem jó nekik. Az önbizalmam is alacsony. Nem tartom magamat szépnek. Persze tudom, hogy mindenki azt mondja, hogy ,,Szeresd magad, tegyél magasról arra, hogy mások milyennek tartanak", de ez nem ilyen egyszerű. Nem akarom, hogy mikor elkezdődik jövőre a gimi, ennyire gátlásos legyek, ne legyenek barátaim. Olyan akarok lenni, aki elfogadja önmagát, és gátlás mentes. A szüleim is nagyon támogatnak engem, de még így sincs túl sok önbizalmam. Mit tegyek?

2016. márc. 15. 19:57
 1/4 anonim válasza:
szia irhatsz:) hasonlo a helyzet 15/L
2016. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sportolj, járj futni, hallgass vidám zenét, tereld el a figyelmed, minél több dologgal és akkor már nem fogsz ezzel foglalkozni egy idő után
2016. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy-két hasonló korú lány, hasonló helyzettel sikerült Nekik segítenem. Irj ha gondolod. 19/f
2016. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hogy mit tegyél? Egyáltalán mi ez a kérdés? Nekem is önbizalomhiányom van kislány és nem tartom magamat szépnek sőt szerintem a legcsúnyább teremtés vagyok a világon ráadásul még kövér is....DE!!! AZT SOSE ENGEDTEM MEG MAGAMNAK HOGY MÁSOKNAK FELELJEK MEG! Szard le az embereket! Mindenkinek úgy se lehetsz jó, ha meg nem saját magadat adod akkor meg az neked lesz rossz. Légy önmagad ha valakinek meg nem tetszik akkor forduljon el! Minden fejben dől el :) Egyszerűen felejtsd el a negatív gondolatokat, sportolj, hallgass zenét nézz motivációs videókat! (nekem az ad némi önbizalmat ha a magyar celebekről reakció videókat nézek ;) )


Szóval fel a fejjel :D

2016. ápr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!