Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ne legyünk többet barátok?

Ne legyünk többet barátok?

Figyelt kérdés
Az a szituáció, hogy van egy ismerősöm aki jobban kijön a lányokkal mint én. Jómagam elkezdek ismerkedni vagy csak simán beszélgetni a csajokkal és így a csajozós ismerősöm is találkozik velük, rájuk hajt és méri fel a terepet, hogy alkalmas e a csaj a barátnő szerepre néha tudommal néha tudtom nélkül. És látom, hogy jobban érdeklődnek iránta és engem le is szarnak a leányzók. Ez rosszus esik nekem és féltékeny is vagyok a haveromra. Azt érzem, hogy kihasznál. Ti mit tennétek a helyemben?
2016. márc. 15. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell negatív érzelmeket táplálni. Inkább figyelj, és tanulj tőle, esetleg kérdezd meg, hogy mi a módszere. Ha jó haverok vagytok, akkor simán rendes lesz veled, és akár még tetszhet is neki, hogy taníthat téged.
2016. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az érdekelne, hogy milyen komolyabb próbatételeken ment már át a kapcsolatotok, milyen nehézségeket hozott az élet, amiket sikeresen közös erővel legyűrtetek, amitől a barátodnak hívod!

Mert ha csak jól elvagytok egymással, meg jó vele biliárdozni, meg sörözni, az nyilván nem barát.


A barát pl az, aki nem rontja az esélyeidet ilyen helyzetekben.

Tehát ez nem egy olyan dolog, amitől nem lesztek többet barátok, hanem egy olyan próba, amitől elválik, hogy azok vagytok e, vagy lehettek e valamikor.

2016. márc. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én a barát fogalma alatt azt értem hogy jól kijövünk egymással focizunk számítógépen játszunk kajálunk. De komolyabb probléma nem volt soha úgy vélem. Igaz régen meg hallgatuk egymás lelki bajait inkább ő az enyémet mert neki nem volt sok. De mostanság már nincs ilyen szokás.
2016. márc. 17. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor ezt fogd fel úgy, mint egy valós próbatételt, egy szűrőt ami eldönti, valóban barát, vagy csak "békeidőben" jól el lehet vele lenni.

És ha rájöttél a végeredményre, aszerint kezeld.

2016. márc. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!