Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges hogy újra közeli...

Lehetséges hogy újra közeli barátok legyünk?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, most kezdtem a gumit. Olyanokkal kerültem egy osztályba, akivel óvodában nagy barátok voltunk,de az évek során nem nagyon beszéltünk, az én maximalista tanulási elveimnek hála. Most ő egyébként sportol, rajonganak érte a csajok, de aminap ráírtam, és elkezdtünk beszélgetni. Szinte mindenben egyettértünk, a kedvenc kajánk is ugyanaz. Viszont a suliban csak Köszönök neki, meg váltok vele pár szót.. Mit tegyek, hogy ez a barátság elmélyesüljön, és ne menjek a tanulás rovására?

2014. szept. 3. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy én szinte semmit nem sportolok, sőt nem is szeretek mozogni sem.
2014. szept. 3. 21:48
 2/7 A kérdező kommentje:
*gimit, telefonról írtam, aminek auto. szövegfelismerője, és javítója van.
2014. szept. 3. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
na várj, ha jól értelmezem, te egy fiú vagy és szeretnéd ha újra legjobb haverok lennétek azzal a sráccal?
2014. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2014. szept. 3. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
de miért akarod annyira? a barátságot nem lehet erőltetni, vagy jön magától vagy nem. ha egyfelé jártok haza akkor az megkönnyítené a dolgokat. egyébként ez rajta is múlik, ha érdeklődne irántad a suliban is "normálisan" aki kialakulna újra a barátság, de így...
2014. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáltál már vele szóbaelegyedni a suliban? Ugyanarról dumálni, mint amiről írásban beszéltetek? Vagy ha mesélte, hogy volt valahol, akkor élőben rákérdezni, hogy na milyen volt? Ilyesmit tudok most ennyi info alapján.
2014. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem pont egy felé lakunk, de tegnap már azt is r

Elmondta üzenetben, hogy milyen szar napja volt, mi miatt. Mire kérdezzek rá a suliban?

2014. szept. 4. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!