Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Homofóbok, miért utáljátok a...

Homofóbok, miért utáljátok a melegeket?

Figyelt kérdés

Azért ide írom a kérdést, mert a homoszexualitás kategóriába nem jár sok homofób.

Az ilyen "mert léteznek" válaszok nem érdekelnek, ha ilyet állítotok, támasszátok is alá.



2016. márc. 16. 19:37
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
37%
Azokat a melegeket utálom akik mutogatják magukat, és büszkék arra hogy bu*zik. De nem csak ezeket a melegeket utálom, ottvannak még a teljesen heteró divatbu*zi, magamutogató kö*csögök is. Na azokat is ugyanúgy utálom.
2016. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
24%

Alapvetően nem lenne bajom velük, ő döntésük, nekem mindegy. De ne az utcán essenek egymásnak és ne akarjanak gyereket. Se két férfi, se két nő. Mind a kettőre ugyan az a magyarázat. A gyerekben az rögzül amit lát. Míg egy felnőtt a látottakat vagy így vagy úgy lekezeli fejben 5 mp alatt, addig a gyerek kattogni fog rajta, hogy lehet, hogy ez a követendő példa. Minden rossz szándék vagy felháborodás nélkül mondom ezt. Meg kell adni az esélyt a gyereknek a kiegyensúlyozott életre, amihez anya és apa kép kell neki! De ugyan így ellenzem azt mikor alkoholistáknak, meg őrjöngő, embernek alig nevezhető lényeknek gyereke van... Plusz hab a tortán a meleg felvonulás, meg tüntetés. Miért kell mutogatni magukat bazári majom módjára (tisztelet a kivételnek)? Egy ismerősöm mondta, hogyha ő egy virággal a hóna alatt szeret bele élvezni egy 43-as bakancsba, akkor ő is menjen az utcára és demonstrálja ezt? Miért nem lehet ezt otthon? Tehát alapvetően a (normális) melegekkel nincs bajom, de ezek a véglet egyének nagyon rontják az összképet...

Múltkor kérdezte itt egy meleg srác, hogy ő miért nem használhatja a női wc-t...

Szerinted???

2016. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok heteró. Viszont alapvetően egyetértek veled, kettes, hogy ha felvonulnak, akkor azt normálisan.

Viszont a gyerekvállalásról más a véleményem. Egy elvált családban is csak anya/apaképet kap sokszor a gyerek, ha helyesen kezelik, nem lesz baj belőle, de amiatt,hogy a szülők melegek, a gyerek NEM lesz meleg. Ja és a gyerekválallást tényleg megtervezik a meleg párok, nem csak random születnek mint sok helyen. Lehet azonos nemű szülőktől is megfelelő(bb) nevelést kapni szerintem.

2016. márc. 16. 19:56
 4/46 anonim ***** válasza:
16%
Én azt nem szeretem bennük, hogy miattuk és a sok hülye sztereotípia miatt egyesek engem is melegnek néznek, mert divatos ruhákat veszek, leszarom a focit, meg az autókat, inkább a lányokkal jövök ki jól, merek beszélni az érzéseimről stb. , és ezek alapján sokan azt gondolják, h b.z. vagyok, miközben egyáltalán nincs így. Mintha bizonyos dolgok ki lennének sajátítva a búzáknak, hogy azt csak ők csinálhatják, és ha netán egy hetero férfinek is ilyesmihez van kedve, akkor rögtön leb..izzák. Konkrétan egy meleggel sem lenne bajom, úgy összességében zavar, hogy léteznek ilyenek, mert ha nem lennének, akkor engem sem azonosítanának velük, leginkább a társadalom beszűkült gondolkodása, meg a sok hülye sztereotípia idegesít.
2016. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Ennek nem a melegek az okai. Hanem az egész társadalom
2016. márc. 16. 20:02
 6/46 anonim ***** válasza:
53%
Igen, tudom, ezért is írtam, hogy nem konkrétan a melegekkel van bajom, hanem a társadalommal, hogy ilyen hülyén kezeli ezt a témát.
2016. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
62%
És miért is zavar az téged annyira, hogy melegnek néznek? Csak nem azért, mert homofób vagy?
2016. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%

"A gyerekben az rögzül amit lát. "

Ez nem igaz, csak egy közkeletű "érv", aminek semmi alapja nincs.

A viselkedésben, a probléma-kezelésben igaz lehet, de ahogy az ízlésben, úgy a szexuális irányultságban semmi nem támasztja alá.

Ha valaki azt látja, hogy a szülei imádják a spenótot, még nem biztos, hogy neki is ízleni fog. ( Apósom imádta a pacalt, átlag két hetente azt főzött neki az anyósom - de se az anyósom, se a párom a mai napig nem hajlandó belőle egyetlen szálat sem megenni. Nálunk a családban soha nem volt pacal az asztalon, mert a szüleim utálták - nekem az egyik kedvenc ételem.)


Minket az édesapám kicsi gyerekkoromban elhagyott, édesanyám egyedül nevelt az öcsémmel. az öcsémnek futó kapcsolatai vannak, nekem idén lesz a 29. házassági évfordulóm.

Édesanyán egész életében láncdohányos volt. Öcsém dohányzik, és egész életemben nem szívtam el 10 szálnál több cigit.


Nem hiszem, hogy pld. az Elton John és párja által örökbefogadott gyerek hátránnyal indul egy szabolcsi zsákfalúban, heteró munkanélküli, lumpen pár gyerekeihez képest. És ezt nem csak anyagilag, hanem érzelmileg is értem.

2016. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Bárkit zavarhat. Pl ha fiú vagy és lánynak néznek (szélsőséges eset, de akkor is), az sem azért zavar mert félsz a lányoktól vagy utálod őket
2016. márc. 16. 20:07
 10/46 anonim ***** válasza:
17%

Személy szerint mindent megteszek, hogy ne érezzem azt a irgalmatlan sejtekből felszabaduló undort amit érzek. Emberként semmi bajom a melegekkel, de a gyomrom kavarog. Férfiként a férfi test nekem annyira undorító, amit te el sem tudsz képzelni. Olyan mintha valaki sz@rt enne, és arra azt kéne mondani normális. A leszbikusokat azért nem bántja senki, mert férfiként arra gondolok, hogy ha nő volnék én is a nőket szeretném, mivel mint írtam a férfi test nekem undorító.

Tehát a szemszögemből egy meleg érthetetlen, valami undorítót csinál amitől hánynom kell. Amikor valamelyik filmben a Kulka meg akarta csókolni a másikat, hangosan kiabáltam, hogy fujjj fujjj fujjj A barátnőm röhögött is rajta.

A leszbikus viszont érthető, mert én is szeretem a nőket. A nők szépek, és ha csókolóznak akkor az embernek csak az jut az eszébe, hogy közéjük kerüljön.

2016. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!