Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felszokták, illetve fel lehet...

Felszokták, illetve fel lehet tüntetni önéletrajzban az egyetemen kapott tanulmányi ösztöndíjat/ ösztöndíjakat?

Figyelt kérdés
Gondolok ilyenre hogy: legfelső tanulmányi ösztöndíj; vagy köztársasági ösztöndíj; stb. A köztársaságit már láttam egy hallgatónál, hogy bele volt írva. De például a "legfelső tanulmányi ösztöndíj 2016" ilyet bele szoktak, illetve bele lehet írni? Vagy hogy lehetne beleírni? A "legfelső" (legmagasabb) helyett tudnátok mondani valami elegánsabb megfogalmazást?
2016. márc. 17. 18:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt irsz bele, amit csak akarsz. A masik oldal viszont majd arrol alkot velemenyt, amit beleirsz. Belolem kb olyan reakciot valtana ki, mint ha valaki azt tartana emlitesre erdemesnek, hogy masodikban o kapta az osztalyban a legtobb piros pontot.
2016. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1#-es válaszolónak:


Hát csak nem másodikban, meg nem piros pont. Hát de a köztársaságira is ugyan ezt mondod?

2016. márc. 17. 18:34
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Igen, arra is.
2016. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát azért.... A köztársasági... arról már oklevelet adnak... az egyértelmű nekem, hogy azt bele kell, csak kérdés az hogy a legmagasabb tanulmányit bele lehetne-e.
2016. márc. 17. 18:47
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem "kell", te dontod el, milyen kepet festesz magadrol. Azt probald meg kitalalni, hogy az adott helyen, ahova elkuldod, inkabb elajulnak tole vagy inkabb kirohognek miatta, es aszerint ird bele vagy ne ird bele.
2016. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De miért röhögnének ki? Egy "képzettebb" tanárnak vagy valakinek, annyi minden van írva nekik is.. Publikációktól, tanulmányi külföldi utaktól(!) kezdve minden, persze ez a külföldi tanulmány is ösztöndíj útján született. Aztán így van vagy 4 oldal az önéletrajz. És nem azt érzem belőle hogy hány piros pontot kapott másodikban.
2016. márc. 17. 18:56
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Ugy csinalsz hulyet magadbol, ahogy akarsz. Ha viszont nem erdekel a tiedtol eltero velemeny, akkor nem tudom, miert tetted fel a kerdest.
2016. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát jó, csak szoktam még másképpen elmagyarázni a válaszolóknak, ha esetleg nem teljesen értik a kérdésemet, illetve másképpen értelmezik, sokszor kiderül, hogy nem is jól értelmezik a kérdést. Szóval nem erőltetés, meg ilyesmi... De ezt nem gondoltam, hogy valakinek ilyen mértékben gyökeresen más véleménye van.
2016. márc. 17. 19:04
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, milyen szak ez, de én többre tartanám, ha azt írná a jelentkező, hogy járt diákmelózni.
2016. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Műszaki vonalú komplex szak, ha ez segít valamit. Diakmelozni!? Azt ablegalja csinálja én ugy vettem észre... Egyik ismerősöm dolgozik az egyetem mellett hat szerintem o se tudja hany evet csúszik mar most... Szerintem inkabb tanuljon az ember ameddig "megy" aztán majd leeh dolgozni...
2016. márc. 17. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!