Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A migránsok megjavultak, hogy...

A migránsok megjavultak, hogy nem hallani semmi rosszat róluk?

Figyelt kérdés

2016. márc. 18. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te honnan tájékozódsz...továbbra is csak rosszat hallani.
2016. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én csak a facebook-on olvasgattam a híreket és most 1-2 hónapja nincs migránsokkal kapcsolatban semmi
2016. márc. 18. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem a facebook-on olvasgatnék.
2016. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
minden nap benne vannak a hírekben és nem pozitív oldalról
2016. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, a facebook mint hírforrás.... komolyan, a 9gaggel is jobban járnál. Amúgy az emberek mindig arról beszélnek ami éppen új. Természetes hogy facebookon lecsengett ez is. Azért elvétve még pár kecske-migráns posztot találni, de az emberek már továbbléptek.

Ettől függetlenül ugyanúgy vannak és a telet is átvészelték. Csak ennyi idő alatt aki ténylegesen hasznosan be akart illeszkedni a társadalomba az már megtette.

2016. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pont most láttam a Híradóban, hogy tegnap balhéztak..
2016. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ nincs semmi gond azért mennek ki még mindig a rendőrök,katonák a határokhoz mert olyan jól viselkednek. :)
2016. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nyugodj meg, jönnek tovább. Csak a média ezt nem adja.

Ugyanúgy több 10, talán 100 millió bevándorló igyekszik Európa felé Afrikából es Ázsiából. (Lásd: Dél-Spanyolország, Dél-Itália, Törökországon keresztül Balkán)

Egyébként ugyanúgy folytatódik a vérontás mind a Közel-Keleten, mind Ukrajnában.

És egyre több amerikai katonát allomásoztatnak a kontinensen. Az oroszok is egyre több katonát csoportosítanak a nyugati határaikra.

És szomorú, hogy az emberek erről nem tudhatnak.

Szomorú, hogy nem tudják, küszöbön a harmadik világégés.

2016. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!