Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erre miért annyira büszkék?

Erre miért annyira büszkék?

Figyelt kérdés
14 évesen isznak cigiznek netán drogoznak és ezeket olyan büszkén felvállalják,hogy én csak pislogok.Oké az ő dolguk mit csinálnak de nem kéne ennyire hangoztatni,hogy minden héten be vannak csípve.Tudom,hogy vannak normálisak nem általánosítani akarok de a legtöbbje ilyen.Utána meg röhögnek azon,hogy megbuktak.Ez nagyon röhejes és szánalmas nem?
2016. márc. 18. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Minden rosszban van valami jó,legalább előbb meghallnak
2016. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De az 😊 nem egy ilyennel talalkoztam es sok lany azzal jon hogy Huh o mar 13 evesen du*ot a reakciom erre (egy gyors hanyas utan...) hogy fujjj bmeg 13 évesen hat veled se akarok megegyszer találkozni...

Elegge szánalmasak... Vannak nagyon csinos lányok nem a szet sminkeltek hanem a jok de őket csak haza/suliba menet lehet latni 😞 peddig ok sokkal szebbek es jobbak 😁 es a mai fiúknak az ízlésük.. Lany ruhák fultagito beszart gatya meg minden ramary.. Egymast masoljak es azt hiszik egyénisége WTF!!!

Szoval yaah szánalmasak...

17F

2016. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 :""""D most feldobtad a napom.

Egyébként nagyon nem a "legtöbbje" ilyen. Egy vékony réteg ez, akik nem kapnak elég figyelmet, törődést, és (még jótékony) korlátot a szüleiktől. Szerintem.

Persze lehet, hogy én itt 16 évesen oltári nagy hülyeségeket hordok össze....

2016. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MZ.per.X ***** válasza:

Szard le őket.


Nálunk is volt ilyen, már általánosban bukdácsolt, cigizett, és akkoriban még ő volt a menő. Aztán felnőttek és dolgoznak közmunkában, meg biztonsági őrként bagó pénzért. Valamit valamiért ugye...

2016. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!