Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Firestorm kérdése:

Miért van az, hogy a legtöbb kistestű kutyát pelenkára szoktatják és erre még büszkék is?

Figyelt kérdés

Konkrétan már a hideg ráz ezektől akik pelenkára szoktatják a kutyát.Basszus nem kisbabák,nem macskák,hanem kutyák.Hogy tudnak azok az emberek abban a bűzben élni?

Hányingerem van ettől,hogy erre lusták,hogy szobatisztaságra neveljék szegény állatot.


2014. febr. 10. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Nekem macskám volt, ami benti (kijárós) állat, de szobatiszta volt, illetve az almot szépen használta. 2 kinti kutyám ban, az egyiket néha beengedem, de teljesen szobatiszta - egyszer ugyan kipakolta a szemetest, de semmi rosszat nem csinált azon kívül. Még nem is hallottam ilyet...
2014. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pedig egyre több ilyen ember van,aki alomra szoktatja a kistestű kutyáját.Mérhetetlenül elszomorít ez.
2014. febr. 10. 16:29
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Lusták levinni sétálni... Van pár ismerősöm aki kutyapelenkára szoktatta a kutyáját, szerintem is büdös lehet a lakásukban. Bezzeg kutyakozmetikusra, szuperkajára van idő meg pénz, de sétálni meg normálisan foglalkozni vele már nem akarnak. Mikor nekem volt kutyám, eszembe se jutott volna ezzel megúszni a szobatisztaságra nevelést meg a sétálást.
2014. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Pont az az oka, hogy pelenkára szokatják, mint hogy táskába pakolják vagy hogy felkapkodják őket. A legtöbb ilyen kutya teljesen hozzá nem értő kezekben végzi. Ezek ma divatcikké nőtték ki magukat és egyáltalán nincsenek kutyaként kezelve. Nagyon nagy hányaduk vagy gyerekpótló unatkozó háziasszonyoknál vagy visítozó tinilányok divatkiegészítője. Sem a fajtáról sem a kutyanevelésről nincs fikarcnyi ismeretük sem.... na ezért szokatják őket alomra meg pelenkára. Mert ha nem megy a rucihoz, nem szív a kutya friss levegőt.
2014. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Firestorm, csapj bele! :D


Buták, mint a tök és e mellé párosul a lustaság is. Ezért.


Zolilla

2014. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Zolillia kiborulok nehany pelenkara buszke gazditol,aki meg biztatja is a tobbit,hogy hajra tok jo dolog :D Vicc az egesz...

Emlekszem meg gyerekkorombol,hogy a csaladunk egyik baratjanak a kutyajat felcsinalta egy masik kutyus (1996ban) pitet egy roti,de ott olyan budi volt a sok kiskutyatol a panelban,hogy szegeny ismeros makd felfordult.Hiaba a takaritas semmit nem ert 9 kolyokkel szemben.Szepen beoltatta a kolykoket es elajandekozta oket azt hiszem 9hetes korukban.Szerencsere ilyen baleset tobbe nem tortent :) Hat akkor meg a pelus milyen lehet amit mar telepisil a kutya pl 8ora alatt plusz a kaki :S

2014. febr. 10. 21:14
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is benti kutyám van, és ismeri a kutya pelenkát. Mindennap elviszem sétálni, de a biztonság kedvéért jó, ha nincs otthon senki. Jobb mintha az ágyamra végezné a dolgát.
2014. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Jobb lenne,ha szobatiszta lenne.

Nekem is benti kutyáim voltak világ életükben,mivel panelban lakunk.1x volt kistestű kutyánk és ő nem vizelt a lakásban,kivéve mikor vesebeteg lett 13 évesen és nem tudta tartani,arra 3 napra rá el is kellett altatni,mivel utolsó stádiumú volt.

Amíg egy kutya egészséges baromira nincs szüksége pelenkára.

Ha esetleg egy nagytestű kutyád lenne,annak is pelenkát tennél le?Vagy őt már szobatisztaságra nevelnéd?Vagy azért tartasz kis termetűt,hogy bent is elvégezhesse a dolgát és ne legyen vele annyi gond sétáltatás és nevelés terén?

2014. febr. 11. 09:20
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom kinek fáj az igazság és pontozza le azokat,akik pelenka ellenesek.
2014. febr. 11. 10:02
 10/19 anonim ***** válasza:
39%

Kedves kérdező, köszönöm a kioktatást, de nem kértem.:)

Nekem is lehet véleményem nem?

Írtam, hogy szobatiszta a kutyám. De mivel dolgozok, napközben egyedül van otthon, senki nem tudja kivinni sétálni. Főleg nyáron, jó meleg panelba sokat iszik, szegény kutya ne tartogassa órákig,van hogy elég késő délután érek haza, ha kell neki ott a pelenka. Vagy te talán kibírod, hogy egész nap nem mész wc-re? Mi lenne, ha neked megmondanák, mikor mehetsz el? Vagy ez csak egy kutya, neki nem számít, tartogassa addig még haza nem érsz?

2014. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!