Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az oroszok miért ilyen bunkók,...

Az oroszok miért ilyen bunkók, mogorvák és agresszívak?

Figyelt kérdés

Persze nem akarok általánosítani, csak kíváncsi vagyok.

Több ismerősöm is járt már Oroszországban, különböző részeken, és ők is azt mesélték, hogy az európai kultúrával össze se lehet hasonlítani. Az emberek többsége bunkó, mogorva, besavanyodott, és a legkisebb dolgok miatt (lábra lépés, véletlen nekimész valakinek a tömött metrónál) is elég agresszívan lépnek fel bocsánatot tőlük nem lehet kérni, és nem lehet várni sem.

Egyik ismerősöm látott egy családot menni autóval, normálisnak tűntek, majd valaki véletlen beléjük tolatott, a kocsi picit behorpadt, se semmi különösebb nem történt. Erre apuka, meg a másik sofőr kiszállt, és apuka nekiesett a másik sofőrnek, kialakult egy kisebb verekedés.

Mindegyik ismerősöm megerősítette, hogy ehhez képest Magyarország a nyugalom szigete, mert bár nálunk is vannak ilyenek, de százalékos arányban jóval kevesebben, mint Oroszországban.


Én Ausztriában tanulok, és itt is vannak oroszok, és ugyanezt tapasztalom. Bunkók, lekezelőek, aki nem vagy csak kicsit beszél oroszul, azzal szóba sem állnak.

Még egyszer mondom, nem akarok általánosítani, de én is tapasztaltam ezt, és az ismerőseim is megerősítették, hogy bizony az emberek többsége ilyen.


De miért?

Az életszínvonal nem lehet válasz, mert jártam Ukrajnában, ahol rosszabb a helyzet. de az emberek mérföldekkel kedvesebbek, vidámabbak, pedig rosszabb helyzetben vannak. Egyik ismerősöm is megjegyezte, hogy Európa meg Ázsia (vagy "Vad-Kelet) határát Oroszország-Ukrajna határánál kellene meghúzni.


Miért ilyenek az emberek? Miért agresszívak?



2016. márc. 19. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mentalistás. A magyarok meg alapból kedvesek, viszont nagyon sértődősek vagyunk, lásd te is berágtál kérdező a ruszkikra most :D Egy osztrák szarna rá, nem foglalkozik vele.
2016. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem rágtam be csak kíváncsi vagyok :D

Ezt nem tudtam, hogy a magyarok nagyon sértődősek.

2016. márc. 19. 09:15
 3/4 MZ.per.X ***** válasza:
100%

"A magyarok meg alapból kedvesek..."

Csak ne kérdezd őket a fizetésükről vagy hogy hol nyaraltak :D


De amúgy szerintem szimplán így szocializálódtak, ott ez a norma, erre edződtek rá, ilyen a mentalitásuk.

2016. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Én orosz vagyok és kiakadok mindenen. Ilyen vagyok. Ez van.
2016. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!