Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan mogorvák, búsak,...

Miért olyan mogorvák, búsak, kedvtelenek, rosszkedvűek a Budapestiek nagy része?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 10:40
 1/7 anonim válasza:
59%
Az én tapasztalataim szerint általában nem is ilyenek a budapestiek
2016. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1, Villamos + metró + busz.... próbáld ki és meglátod!
2016. jan. 27. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak a budapestiek, a városok nagy része.
2016. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tömegközlekedést használni nem épp a napom fénypontja. Szerintem ezzel mindenki így van. A tömött járművekről nem is beszélve. Egyszerűen nem vidám dolog egy tömött, túlméretezett dobozban álldogálni.
2016. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
ja és ahol egy normális tisztességes ember mellette egy alkoholista praszt, meg az a sok részeg ordibáló tini, attól kell félni utazás során mikor kötnek beléd vagy mikor szúrnak hátba, undoritó. és ez egyre durvább, néha úgy érzem magam mintha Pakisztánba lennék, és nem lehet tudni, mikor robbantanak be egy épületet, sajna már egyre több ilyen kiszámithatattlan elvetemült ember van, mert egy szegényebb ország, mert nem keresnek kielégitően az emberek, vagy nem fizetik jól, drága minden ezért kattannak be az emberek és kiélik másokon a fájdalmukat. nincs mese, kikel menni külföldre! ahol nincs ez a depi magyar mentalitás
2016. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem sokkal jobban nyugtalanítana, ha felszállnék a metróra, és mindenki vigyorogva nézne maga elé.
2016. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mariannmoo ***** válasza:
6 os jooo volt. minden probléma okozoja az irigység.
2016. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!