Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az lehetséges hogy azt álmodod...

Az lehetséges hogy azt álmodod hogy alszol?

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 23:58
 1/8 anonim válasza:
Miért ne álmodhatnád ezt?:D
2016. márc. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volt egy kép amin ez a kérdés volt. Nem tudom miért de érdekel. Megkérdeztem a barátom és ő azt mondja h lehetséges de szerintem nem. Szerinted?? :o
2016. márc. 20. 00:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már álmodtam ilyet: álom az álomban, aztán felébredtem, és megismétlődött az, ami az álomban is (hogy olyan ismerősök vannak nálunk, akik soha sem jártak a házunkban, ráadásul miközben ott vannak én alszom). Aztán ebből is felébredtem a valóságra.

Rekurzív függvényhívás a élet nevű játékban.

2016. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3as. De ha azt álmodod h alszol nem feketeséget kéne látnod? Mármint ugy ahogy nem almodsz semmit sem csak alszol ugy ertem a feketeseget. De amugy koszonom mert legalabb tudom h lehetseges:)
2016. márc. 20. 00:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, én is álmodtam már többször. Nálam egyszer volt, hogy feketeséget láttam olyankor, de máskor meg rendesen álmodtam álmomon belül, és ugyan olyan színes, valóságos volt, mint a "sima" álmok.. Nagyon érdekes volt.
2016. márc. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"De ha azt álmodod h alszol nem feketeséget kéne látnod?"

Ha alszom, nem álmodhatok? Attól még alszom. :) Na ja, ha szigorúak akarunk lenni, akkor a feketeség is alvás után jelentkező érzéki csalódás. Ugyanis még feketeséget sem látunk, nem vagyunk tudatunknál, nincs észlelet. Ha már feketeséget látunk, akkor van egy képzetünk arról, hogy alszunk, és ez valószínűsíthetően ugyancsak álom - bár nem vagyok guru a témában, de gyanítom REM fázis közben jelentkező észlelés, csak éppen konkrét képek nélkül. Nekem is volt pár olyan álmom (bár abban esemény is zajlott), hogy közben tudtam, hogy alszom, és éreztem azt is, hogy milyen pózban - az ilyen álmokat élvezem, mert akkor azt tehetek, amit akarok.

Ha meg úgy ébredek, hogy nem álmodtam, akkor van egy ébrenléti tudatosságom arról, hogy aludtam. Na, mármost ha egy álomba "ébredek" így, mondhatom, hogy álomban aludtam, ez viszont már tényleg csak a szavakon való lovaglás.

2016. márc. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne feketeséget látnod? Ez nem az Inception, hogy egy álomban az álom.


Az, hogy álmodban álmodsz, nem egy másik szint. Az egy sima álom.


Mellesleg én nem álmodtam még feketeségről.


De rengetegszer volt már olyan, hogy azt álmodtam, hogy felébredek, és gondoltam is, hogy "de jó, hogy csak egy álom volt". Régen könnyebben ment a lucid dreaming, ma már nehezebb.

2016. márc. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már álmomban. Úgy volt hogy konkrétan azt álmodtam hogy lefekszem az ágyamba, becsukom a szemem, majd elalszom és álmodom. Tényleg érdekes volt, de lehetséges ilyen. :)
2016. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!