Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy alakitsam ki magamba...

Hogy alakitsam ki magamba hogy mi érdekel?

Figyelt kérdés
Zavar már, hogy emberek között, ismerősök vagy akárki, ha találkozunk, mindig szóba jön hogy mit csinálok, meg milyen témához hogyan állok.. Úgy gondolom hogy az átlag többségnél kialakult idővel úgymond "sablon, magáról és már természetessé vált hogy beszéljen róla több mondatot is.. De nálam nem, engem ha kérdeznek általában akkor szedem össze magamba a dolgokat.. Egyszerüen nincs meg semmiről se az a megrögzült kialakitott véleményem, annyira rossz, igy semmi pozitiv benyomást nemtudok adni, egyszerüen nemtudom magamat hol elhelyezni.. Hogyan tudnék ezen változtatni ?
2016. márc. 20. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Valami véleményed biztos van, csak talán leblokkolsz, amikor meg kellene szólalni és nem tudod, mit is mondj. Vagy mire gondolsz konkrétan. Mondj egy példát. Mi volt legutóbb? Mivel kapcsolatban nem tudtál megszólalni? Pl. hogy mivel foglalkozol?


Nekem is volt ilyesmi egyébként. Sokat segített az,hogy itthon (pl. rendrakás közben) beszélgettem magammal. Na ez most hülyén hangzik,de tényleg így volt. :D

2016. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!