Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arról a...

Ti mit gondoltok arról a teóriáról, hogy nőt sosem ütünk meg?

Figyelt kérdés

Biztos mindenki hallotta már, de szerintem ennek már nincs létjogosultsága bizonyos helyzetekben.


Én személy szerint sosem ütöttem még meg nem nőt, de kb. 1 hete volt egy incidensem, amikor ha akkor adtam volna egy nőnek egy pofont, esküszöm nem bánom meg.


Tömören: Barátnőmnek a barátnője, köztudottan férfigyűlölő, most a szokásosnál is jobban provokált, és rászóltam hogy fejezze be, erre nekemugrott. Ütött, rúgott, bár elég erőtleneket és azokat is félig mellé, de a szándék nyilvánvaló volt. Ütni nem ütöttem meg, de hátrakulcsoltam a kezeit, amit utána büszkén mutogatott, hogy piros, mert megszorítottam, és "őt bántalmazta egy férfi, milyen férfi az ilyen". És most ezt terjeszti, magyarán segítettem neki elérni amit akart, de azért van egy határ.


Erről ti mit gondoltok?



2016. márc. 21. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Maximálisan egyenlőség párti vagyok. Ha kiprovokálják, nőt is férfit ugyanúgy jogos lehet megütni (és nem, nem vagyok minden nap a feleségét rommá verő ember).

Az ilyen szélsőséges feminácikkal viszont másképp kell bánni (meg egyéb hasonló mentalitású embercsoportottak), nem szabad reagálni rájuk. Pont az a céljuk, hogy hozzájuk érj, mert akkor azonnal bántalmaztad. Le kell szarni nagy ívben őket, a figyelemhiány fáj nekik nagyon, nem véletlen van feltűnési viszketegségük.

2016. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Azt gondolom, hogy kihúzott volna a slamasztikából, ha a barátnőd eléd állt volna és felpofozta volna a barátnőjét.

(nem azért, mert te nem tudod magad megvédeni vele szemben, hanem akkor ez a pasi vs csaj felállás nem játszott volna).

2016. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Én soha nem ütöttem meg nőt. Nem mernék. Az én munkás kezem erősebb és hátha nagyobbat kapna, mint terveznék. Normális, felnőtt nő nem is ad rá okot.
2016. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem önvédelemből lehet ütni, ezt nőként mondom. Ebben az esetben üthettél volna.


De nem tudok elmenni szó nélkül amellett, hogy ez nem egy normális dolog. Hány évesek vagytok, hogy így egyszerűen rúgkapálva akarja kifejezni az igazát? Ha csak szócsatázol valakivel, azt nem ütheted meg, nemtől függetlenül. Aki megtámad, az más, ebben az esetben szerintem jogos, de mi baja ennek a nőnek?


23/N

2016. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fellököd úgy hogy elesik és a föld adja a másikat, az nem számit ütésnek :D de az ilyenekből tényleg kinézni úgy adja be másoknak a horzsolását hogy megütötte egy bunkó férfi..és akkor őt kell sajnálni.. az ilyen hárpiákkal nem tudom.. leggyorsabb megszabadulni egy életre
2016. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

"Ütött, rúgott, bár elég erőtleneket és azokat is félig mellé, de a szándék nyilvánvaló volt"

De te azért adtál volna neki egy isteneset? Sajnálom, de miközben olvastam a kérdésed, nem igazán tudtam szimpátiát érezni irántad.

2016. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor meg kell fogni a két vállánál, lenyomni és határozottan rászólni hogy "Fejezd be! Fejezd be vagy visszaütök!". Erre általában erőszak nélkül leállnak. Ha meg nem akkor innentől az ő döntése volt a pofon nem a tied.
2016. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

fogd le ilyenkor, az önvédelemnek minősül

barátnőd meg nem szakítja meg a kapcsolatot egy olyan csajjal, aki bántja a párját?

2016. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Evelin92 válasza:
en is az elottem szoloval ertek egyet. Tenyleg szuksege van a baratnodnek egy ilyen emberre?? Aztan majd egyik reggel ne csodalkozz ha az asszony kiveri a balhet, mert a kis baratnoje osszekrealt egy szep kis sztorit ellened. Nem te lennel az elso
2016. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te nőverő szemétláda.
2017. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!